Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már egyoldalú kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már egyoldalú kapcsolatotok? Mikor csak te adtál és semmit se kaptál?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 12:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

már második karácsony lesz de én már kb. 2 hete megvettem amit neki szánok

tavaly örülhettem hogy egyáltalán kaptam valamit. a legutolsó pillanatban bement a bolta, leemelt valamit és csak úgy odaadta

nagy odaadás nem volt benne

2015. dec. 10. 12:32
 2/11 anonim ***** válasza:
És egy ilyen ember megért melletted még egy évet?
2015. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezen kívül milyen ember? Milyen a kapcsolatotok?

Attól hogy nem halmoz el ajándékokkal nem biztos hogy nem szeret. Én abszolút elítélem ezt az ajándékozási lázat ami manapság megy. Mert akkor szeret ha vesz neked valamit? Vicc...

2015. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen voltam, de mivel tudtam nem fog venni nekem soha semmit, (miután én nagy meglepetést és szép ajándékot adtam neki a születésnapjára)és csak 1x volt képes üzenetben is boldog szülinapot kívánni, én nem adtam neki semmit inkább később már.


Annyi eszem volt azért, hogy ez alatt a kapcsolatban pontosan tudtam, hogy amire vágyom, ő sosem adja meg nekem.(nem tárgyakra volt akkor sem szükségem,hanem gesztusokra, szavakra, tettekre), szóval végig kerestem más férfit mellette, csak sajnos nem találtam, így vele "voltam" valamilyen szinten. Persze mikor tudtam, hogy mást se találok, akkor végre úgy döntöttem, egyedül leszek inkább teljesen, se ő, se más nem kell.

2015. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

én se várom el hogy ajándékokkal halmozzon el, de az már bunkóság ha névnapra se vesz semmit, meg se említi

a szülinapról ne is beszéljünk

2015. dec. 10. 13:25
 6/11 A kérdező kommentje:
és igen, hamár azok az apró gesztusok is hiányoznak. érdemes elgondolkodni
2015. dec. 10. 13:27
 7/11 anonim ***** válasza:

nem nem bunkóság ha névnapra sem vesz semmit...mi a családban gyerekként sose névnapoztunk. Felnőttként sem tartom másnak csak mint egy újabb alkalmat amikor elvárás hogy adj egy újabb hasznavehetetlen kacatot a névnaposnak, felesleges. Van aki nem így mutatja ki a szeretetét, de újfent nem írtál a párodról hogy milyen ember, hogy bánik veled ...stb

Bár mindegy is van akinek az ajándék a fontos és nem lát tovább rajta ha nem kapja meg...

Nem azzal kell takarózni hogy a gesztusok a fontosak és nem az ajándék.

Nyilván az gáz ha meg sem említi hogy boldog névnapot édesem szeretlek, akkor jogos. De egyébként se várd a férfiaktól hogy fejben tartsák a névnapod születésnapod, évfordulót, megismerkedés napját.

2015. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 opened paradise ***** válasza:

Az előző lett olyan a végén. Én annyi mindent vettem,hogy szégyellném leírni,ő meg semmit sem. Sőt,bekamuzta,hogy igen és nagyobbat,mint én,emiatt még vettem hozzá pár dolgot,aztán az enyém "eltűnt" :D

Nem az ajándék érdekelt,a kamu esett rosszul. Meg egy csokinak is orültem volna.

De az ilyen kapcsolatoknál más gondok is vannak,ha nem anyagiak miatt nem vesz semmit sem.

2015. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem bánnám, ha csak ennyi lett volna a probléma a kapcsolataimmal, hogy nem kapok ajándékokat.

Sajnos az enyéimnek általában az lett a vége, hogy érzelmi, lelki téren volt az, hogy csak én adtam és semmit nem kaptam. Sőt, már nagyon az sem kellett, amit én adok. Fontos volt anyu, tesó, haver, hiperszuperjó munkatárs, csak én nem.

2015. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen, az a sok ember, aki azzal takarózik, hogy náluk nem szokás semmit se venni,mert gyerekkorukban nem kaptak még egy lópikulát sem, ezért felnőttként is ugyanúgy le se sz*rják a másikat és próbálják VÉDENI az olyan embereket, mint amilyen a párod is kérdező.


Nem a mi véleményünk a fontos, hanem az, te hiányolsz dolgokat a kapcsolatodból és igazából mindegy milyen a párod, ha képtelen téged boldoggá tenni. Szerintem idővel majd rájössz, hogy találsz nála jobbat is :)

2015. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!