Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nekem kell eldönteni, de szerintetek mi lenne a helyes?

A szituáció:

Szeretem őt, jól érzem magam vele, de túl nagy a korkülönbség.

Eszem szerint felejtsem el, mert tudom, hogy később, hosszútávon nem működhet.

Szívem szerint... hát nagyon szeretem.

16 év korkülönbség, nő: 27 férfi: 43 (fiatalos, 5 évet simán letagadhat)



2015. dec. 10. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
később gondot fog okozni, nem biztos de nagy rá az esély!
2015. dec. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha soha nem próbálod ki, nem fogod tudni. Miért baj, ha belemész egy ilyen kapcsolatba? Félsz, hogy "kifutsz" az időből? Félsz, hogy mit mondanak mások?


Ha én lennék a te helyedben, belevágnék, mert mit veszítek? Elszalasztok egy jobb partit? Ugyan már! Lehet, hogy ő az igazi! Mások mit mondanak? Hol érdekel már? Az én életem, az én kapcsolatom, az én problémám.

2015. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érzitek magatokat, akkor minek elrontani? Csak élvezzétek (persze csak akkor, ha mellette neki sincs felesége, gyereke meg neked se senkid).
2015. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt talán a nőnek kell eldöntenie. Ha nem próbálod meg mindkettőtöktől elveszed a lehetőséget. Egy 27 èves nő nem biztos,hogy egy huszonéves srác mellett boldogabb lenne,gondolom rád jobban felnéz. Téged meg gondolom nem zavar a fiatalsága.26N
2015. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mármint ha Te vagy a férfi, nem derült ki.:-)
2015. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Vajon miért szerepel MINDIG az ilyen kérdésekben, hogy "fiatalooooooos, vagy száz évet letagadhatnaaaaaa". :D

A 43 éves, az 43 éves és pont.


Egyébként működhet, ez mindig két emberen múlik, bár sokszor jelent idővel problémát a nagy korkülönbség (az első néhány évben szinte soha), de láttam már tizenév különbséggel is jól működő kapcsolatokat.

2015. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben sok a nagy korkülönbséggel kötött házasság, pl: 80 éves ember 16 éves lányt vett feleségül, és 6 évig éltek boldogan, becsületben. A lány egy vagyont örökölt, és azóta is a nagy család megbecsült tagja.

Egy fiatalember, 25 évvel idősebb feleségét ápolta az utolsó 6 évben, rákos lett szegény. A nő lakását örökölte, ennek már 5 éve, és azóta sincsen senkije, egyedül él a lakásban. Ők több mint 25 évet éltek együtt. És még tudnék sorolni jó-párat, akik félretéve mások véleményét nagy korkülönbséggel összeházasodtak.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy csak is kettőtökön múlik minden.

2015. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást, emiatt miatt ne szakítsatok. Barátnőm 27, a vőlegénye 45. Anyukám és nevelőapám között 15 év korkülönbség van és már 17 éve együtt vannak.

Úgyhogy hajrá, legyetek boldogok :)

2015. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értem felnőttként ez miért lenne probléma?

Nővérem férje 16 évvel volt idősebb, több mint 20 évet éltek együtt, 4 gyerekük született (sajnos elhunyt rákban). Húgom párja 14 évvel idősebb, közös gyerekük van. Nekem is volt ennyivel idősebb partnerem 1,5 évig, semmi hátrányát nem éreztem. Szakítottam vele, de egyéb okok miatt (külföldi volt én pedig itthon magyar férjet szerettem volna).

Szerintem felnőttként ennek nincs akkora jelentősége már mint tizenévesen.

2015. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves #6/9!


Én nem tudom, hogy MINDIG szerepel a fiatalooos szó vagy sem, de azért egyáltalán nem mindegy hogy negyvenvalahány évesen hogy néz ki egy férfi. Vannak akikkel le nem feküdnék, mert simán annyinak vagy idősebbnek néznek ki…

2015. dec. 11. 04:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!