Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs beleszólásom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs beleszólásom, hogy a párom barátkozik-e az exével?

Figyelt kérdés

Fél évre rá, hogy a párommal szakítottak, az ex összejött a párom legjobb barátjával, aztán pár hónapra rá össze is házasodtak.

A barátját ugye nem szakíthatom el a páromtól, hiszen együtt nőttek fel, de így az exével is tartja a kapcsolatot, és úgy illik, hogy nekem is kell.

Nem rossz lány, vagy ilyesmi, csak a tény, hogy mégis egy hónappal azelőtt szakítottak, hogy mi járni kezdtünk...

Szerintem ha nem lenne ex sem barátkoznánk, mivel semmi közös nincsen bennünk, egyszerűen nincs miről beszélgetnünk.

És állandóan meg van sértődve, ha nem rajongok érte, mert érte mindenki rajong.

Plussz a párom, ha hazajön munkából, ahelyett, hogy velem beszélgetne, leül a géphez, és lefekvésig játszanak neten.


Ilyenkor tényleg semmit nem lehet tenni?


21L, 28F, 23L


2015. dec. 10. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is barátkozom az exemmel, és én ebben nem látok semmi kivetnivalót! Sőt találkozni is szoktunk, pedig ott a párom és szeretem.
2015. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" hazajön munkából, ahelyett, hogy velem beszélgetne, leül a géphez, és lefekvésig játszanak neten. "


ha minden nap ez van,vagy legalábbis egy héten több mint kétszer,és ilyenkor veled nem is foglalkozik sem előtte sem utána akkor van baj.

2015. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, 2 féle ember van, aki ezt el tudja fogadni , és aki nem tudja elfogadni az ex témát.

És meg lehet érteni ha valaki nem tudja.

Az még is csak az exe.


A f**aszért szakítottak ha aztán meg hűűűde jóbarátok. Ráadásul nálad még az is ott van , hogy sz**ärik rád.


Szerintem nem kérdés, hogy ennek nincs sok értelme.

2015. dec. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem az utolso hozzaszolo durvasagat. Kerdezo nem irta van e munkaja, hogy nez ki es ehhez hasonlok.
2015. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszelj a paroddal errol, vagy ha mar beszeltel es nincs valtozas, akkor kerj idot amit egyedul toltesz, hogy atgondold hogyan tovabb.
2015. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es, neked elmentek otthonról?

Már hogy ne tudna velem beszélgetni? És nem vagyok csúnya sem, hiszen ha nem tetszenék neki, össze se jön velem. Az, hogy dolgozom-e, annak meg aztán tényleg semmi köze a dologhoz, de egyébként mindketten dolgozunk.

2015. dec. 12. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!