Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kellene ahhoz viszonyulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene ahhoz viszonyulni, ha a párom csúnyát mondott rám?

Figyelt kérdés

Azt mondta rám (semmi előzmény nélkül), hogy "Nézz magadra, egy disznó vagy."

Visszakérdeztem, hogy tessék? Ekkor újra megismételte.

Azóta azt mondogatja, hogy viccelt. Nagyon megbántott, nem beszélek vele.



2015. dec. 10. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
lol, most vagy a barátod nem normális, vagy túlreagálod, vagy tényleg az vagy :))
2015. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Na ezért úgy b...nám ki h csak úgy zörögne. Egy bunkó b.rom,már bocsi!!
2015. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
A helyett, hogy hisztiznél a párod őszintesége miatt, akár elkezdhetnél fogyókúrázni...
2015. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

és ebben mégis mi a vicces?

beszéld meg vele, hogy neked ez bántó és nem szórakoztató, ne mondjon rád ilyeneket

lehet tényleg nem gondolta komolyan és csak ennyire hülye humora van

2015. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg kell jutalmazni egy "holland kemencével".
2015. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
96%

Ha az is a véleménye,hogy meghìztàl és ne adj'Isten,igaza is van,akkor is az anyukàjàval beszéljen ìgy.

Valami màs megközelìtésben,pl. Figyelj Kicsim,mostanàban elég sokat szedtél magadra,ehetnél egészségesebben is,sportolhatnàl,stb...Nem tesz jòt az egészségednek és olyan csinos voltàl X ruhàidban, nem àrtana ledobnod pàr kilot...Stb...

Ez nem őszinteség,hanem bunkòsàg. Egy olyan embernek nem mondanék ilyet,akit alig ismerek.

Gondolom nem szültél egy-két gyereket.Na oda kellett volna neki vàgni,hogy làtnàl kedvesem a harmadik gyerek utàn,lehet kétszer ekkora leszek sőt a csöcseim is lògni fognak. Aztàn ràvàgni az ajtòt.

Kiröhögtem volna. Ahogy kinyilvànìtotta a véleményét...Azért...

2015. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet akkor sem mondunk, ha tényleg meghíztál mondjuk, vagy felesleg van rajtad.....

Viccnek meg még én , kívülálló sem tudom felfogni.

Nem értem, hogy ha neki nem vagy elég jó, vagy valami nem tetszik rajtad, akkor minek van veled, vagy miért nem beszéli meg normálisan..

Én ott hagynám.

2015. dec. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Én is túlsúlyos vagyok, (és igaz próbálok küzdeni ellene diétával és sporttal) de engem a párom sose bántana meg ilyennel. Ez abszurd.
2015. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 BlackSword ***** válasza:
3%
Uram isten!!! Növesszetek már humorérzéket... Szárazak vagytok, mint a sivatag...
2015. dec. 11. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha rögtön hozzátette volna, "de az én zabálnivaló malackám":D

De így,utólag magyarázkodva,kicsit gáz...azért szakítani nem kell egyből, de nem csoda,ha megsértődtél.

Ilyet nem mondunk annak,akit szeretünk,ismerve a nők lelkivilágát.

2015. dec. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!