Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti felszoktátok köszönteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felszoktátok köszönteni egymást a párotokkal az ünnepeken?

Figyelt kérdés
Vagy ez nyálasnak számít?
2015. dec. 11. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi nem ,ezt meg is beszéltük. Én 23/N a párom 35.
2015. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És akkor meg se ünnepled a szülinapodat? :O
2015. dec. 11. 00:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát különössebben nem. Vacsorázni megyünk meg pl Velnesezni. De ezt máskor is szoktunk. :-)
2015. dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felköszöntjük egymást.
2015. dec. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szülinapi,névnapi köszöntés miért lenne nyálas? Fura dolog ha ilyet feltételezne valaki meg egyáltalán a kérdés is az.
2015. dec. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj az ha ez nyálasnak számít. Mi az ő szülinapja után jöttünk össze, most az enyém jön, remélem felköszönt. 😊
2015. dec. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha nyálas is lenne, lesz@rom, mert tudom, hogy a páromnak jól esik, és igen fel szoktuk köszönteni egymást.
2015. dec. 11. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi számít felköszöntésnek ha már bejött az a fogalom, hogy nyálas lehet?


Csak mert felköszönteni, mint boldog szülinapot, névnapot, kiskutyát, azt szoktam mondani barátoknak, szüleimnek, testvéreimnek, ha tudom még a munkatársnak is, akkor miért pont a párom maradna ki a sorból? Sőt, meg lehet botránkozni de még tortát is szoktam neki sütni! Sőt, ajándékot is kap. Remélem ez nem túl romantikus lépés :P

2015. dec. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
persze, minden hozzám közelálló személyt felköszöntök
2015. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Karácsonykor igen, mert az nem lehet elfelejteni. Születésnapkor, névnapkor nem, mert az ugye mindkettőnknek máskor van és soha nem szoktunk rá melékezni, kinek mikor van. :D
2015. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!