Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ritkán van kedvem a szexhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritkán van kedvem a szexhez, emiatt bűntudatom van, de ha egyszer rossz. Mit tegyek, hogy javítsak?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt. Sokáig nem is volt semmi gond a szexuális életünkkel sem, aztán elkezdett totál ellustulni. Már nemigazán foglalkozik azzal, hogy én hogy szeretném, csak neki legyen kényelmes. Már könyörögnöm kell neki, hohy ő legyen felül, de sokszor sikertelenül, mert felül van fél percig aztán visszafordít, hogy csináljam inkább én. Azt mondja mindig, hogy azért nem akar felül lenni, mert hamar elmegy... de ez sincs mindig így... és ez nekem akkor sem jó így. Ráadásul az elmúlt két hétben többször is volt, hogy már majdnem elmentem, de abbahagyta, mert szerinte vicces. Vagy mondott valamit, hogy épp majdnem elment ő is, és még nem akar, vagy úgy gondolta, hogy ha most nem megyek el teljesen akkor a következő jobb lesz... hát a következőnél is bejátszotta, hogy egy pillanattal korábban abbahagyta. Többször nem is ment, mert teljesen elvette a kedvem az egésztől.

De amúgy meg szeretem, és ő is szeret, ezért néha rosszul is érzem magam, ha sokáig nem csinálunk semmit, de sokszor hulla fáradt vagyok ahhoz, hogy még én legyek felül és csináljak mindent...

Nemtudom mit mondjak neki, vagy mit csináljak, hogy jobb legyen, hogy ne legyen ennyire lusta..

Köszi

L21 ő f24


2015. dec. 11. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Huh,jó nagy gyökér a barátod.

Ne haragudj, de erre mást nem tudok mondani.

Mit tegyél,hogy javítsál?

Kommunikáció.

Szex közben is.

2015. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Úgy egyébként a szád, azon kívül, hogy eszel/iszol dísznek van az arcodon?


Kommunikáció! Lehet kedvesen, FELNŐTT módjára, hisztizve, szerelmesen, évődve, bárhogy, de a másik nem fogja kiszopni a kisujjából, hogy neked nem jó így, vagyis tessék beszélgetni vele erről. Főleg, hogy azt írod, szereted.


Lustaságra. Vegyetek egy szex társasjátékot, elég jó feladatok vannak benne :)

2015. dec. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de jó nagy here a barátod. Úgy vagy felül, hogy ő nem csinál semmit csak fekszik, mint egy darab fa? Érdekes... nálunk mikor én vagyok felül akkor is csinál valamit a barátom, legalább simogat. (mert általában én kérem, hogy ne mozgolódjon, mert felül én diktálom a ritmust, ő meg állandóan gyorsabbra venné)


Arról nem is beszélve, hogy nekem eddig minden barátom vagy csak haver ha szóba jött a téma azt mondta, hogy srácként akkor bírja tovább ha ő irányít, mert akkor nem tud csak az élvezetre koncentrálni, hisz próbálja úgy csinálni, hogy a partnerének jó legyen, és azért ha minimálisan de ez visszább fogja, ráadásul ha fent van meg is tud állni vagy lassítani ha úgy érzi, hogy túl közel van a partnerének meg még a fasorban sem, ha alul van ezt nehezebben koordinálja.


Egy nő orgazmusával szórakozni, mert vicces pedig nettó parasztság, főleg ha azért meg kell érte dolgozni. Nekem pl jó ha minden 4.-5. alkalommal van (ezért is keményen dolgozok, hogy összejöjjön, mert nem varázsütésre tanultam meg, hogy egyáltalán legyen szex közben). Meg is sértődnék elég rendesen ha a tetőpont előtt leállna, mert vicces.

2015. dec. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt elmondani neki is? Nem neked kell bűntudatodnak lennie, hogy rossz, miatta az. Ő a segg, már elnézést. Nem is értem, ezt hogy bírtad az utóbbi időben végig szó nélkül. Egy ilyen tudatos kitolás után nagyon feszült tud lenni az ember, és én ezt nem fognám vissza. Nem tesz jót az idegeidnek.


Meg kell beszélni. Mindezt mondd el neki is, mindent. A lustaságát, hogy a szexben ez nem megengedhető, hogy nem hagyja, hogy elmenj... Ha utána is ilyet csinál, játszd el vele te is, csinálj mindent nagyon jól, majd mikor látod rajta, hogy nagyon közel van, te vagy felül, bármikor leugorhatsz róla, és közölheted, milyen vicces, ugye? Szerintem ha szóból nem ért, ebből felfogja.

2015. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, nőnek vagy akár pasinak vicces-e orgazmus előtt abbahagyni.

Mi egyszer játszottuk, direkte erre mentünk. Mikor elengedtem, no-spa kellett utána.

De azt hiszem azt meg sem merném kockáztatni, hogy a pasimnak az orált abbahagyjam előtte. Egyszerűen azért, mert szeretem ha élvezi, ezért vagyunk együtt.

De összességében azt gondolom, a pasidnak nincs semmi motivációja, hogy veled legyen:-(

Nincs az a férfi, aki hátulról néha nem kap el egy nőt.

Beszélj vele róla és ha nem változik, akkor hiába szereted, ez nem fog működni.

2015. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is sokkal tovább bírom ha a nő lovagol, ilyen szempontból megértem a barátod. De ha ezt a párom nem zavarná(hogy hamarabb elmegyek) és direkt kérné egy pózt sem tagadnék meg tőle...

Az azért szomorú, hogy úgy veszem ki mindkettőtöknek fárasztó sokszor a szex úgy semmi értelme szerintem. 38/F

Ez az orgazmus megszakítás dolog ilyen formában szerintem butaság, inkább olyat próbáljatok ki, hogy egyik fekszik akár megkötött sálas kézzel vagy szemmel is és a másik ingerli sokáig de nem tér a lényegre, sokkal jobb elélvezések érhetők el úgy.

2015. dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudsz semmit tenni, minden tartós kapcsolat hasonlóan jár. Megoldás? Mindenki máshogyan birkózik meg ezzel. Válás, szeretőzés, szexmentesség, "lehet választani".
2015. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy próbáltam már szépen ls kevésbé szépen is beszélni vele erről. Rendes megbeszékés keretein belül, de volt, hogy közvetlenül az aktus előtt-után. Előtte többször kértem már, hogy "légyszi legyél te felül", de akkor is magára húzott. Volt, hogy kifejezetten kértem, hogy mindegy hogy csinájuk, csak ne én lovagoljak megint. De ezzel sem foglalkozott, a végén pedig megsértődött, mert aztmondtam, hogy nem volt jó, mert egyáltalán nem akartam így. Kértem már, hogy kötözzön ki, vagy csinálja hátulról, vagy legyen már valami extra benne, de nagyon le van lassulva, csak fekszik, néha simogat, aztán ha látja hogy már nagyon unom, akkor olyan megsértődött nézéssel ráfordít az ágyra, és 1-2 percig ő van felül..
2015. dec. 11. 12:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajna 7-es leírta a megoldásokat.
2015. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érzed megalázónak a helyzetet? El tudnád képzelni, hogy életed végéig, de legalább még nagyon sokáig csak ebből álljon a szex? Nem akarsz változtatni, mást keresni, olyat aki vonzó nőként kezel?
2015. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!