Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után újra szerelem -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után újra szerelem - ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3,5 évig voltam együtt a párommal. Minden mozdulatáért rajongtam. :) Nagyon szerettem őt. Sajnos én nem voltam elég jó párja. Sosem csaltam meg, de sokszor megbántottam. Általában jót akartam, csak rosszul sült el. Tapasztalatlan voltam, minden összejött.


4 hónapja szakított velem. Utólag értem a döntését. Rettenetesen fáj, mert nekem tényleg, minden szempontból ő volt az igazi. Tudom, el kell engedni, ezt én szúrtam el, sosem lett volna talán olyan boldog velem, mint mással.


Viszont iszonyatosan hiányzik. Például mikor főzök, úgy ízesítem a kaját, ahogy ő szerette. Ha látok valami szépet, az jut eszembe, hogy el kéne mondani neki. Mikor dolgozom, arra gondolok, ő milyen büszke lenne rám.


Próbálok helyt állni az életben egyedül. Dolgozom, segítem a szüleimet, és persze nagyon jól esne, ha egy kicsit valaki figyelne rám. De nagyon félek attól, hogy az új párommal nem érezném azt a mindent elsöprő szeretetet, mint az volt barátommal.


Így egyedül viszont egyre keményebb és szomorúbb vagyok. Folyton küzdök a munkával, a számlákkal, a családi bajokkal.


Szerintetek álljak össze valakivel, és várjak, hátha kialakul valami, és nagyon tudom szeretni? Senkit nem szeretnék kihasználni...


Fel lehet kelni minden nap úgy, hogy érzelmileg nem kötődöm a páromhoz, hogy nem csodálom, hogy mindent megadok neki, de nem azt érzem iránta, mint az ex iránt?


Nem akarom a fiút idealizálni. Voltak hibái, volt baj a kapcsolatunkban, de ezek megbocsátható, emberi dolgok voltak. Nagyon rossz most... :(


2015. dec. 11. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem kezdhetnétek újra? :/
2015. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Úgy ne menj bele kapcsolatba, ha egyáltalán nincs vonzalom.

Hasonló helyzetben voltam, én nem zárkóztam el az ismerkedéstől, lett is valakim, de olyat választottam, akivel jól éreztem magam, amikor beszélgettünk, úgy éreztem, kicsit el tudok szakadni az extől és vonzódtam is hozzá.

Az ismerkedés elején nem hittem volna, hogy valaha is meg fogják közelíteni az érzéseim azt, amit a volt barátom iránt éreztem, aztán mégis egyre közelebb és közelebb kerültünk egymáshoz.

Aztán azt vettem észre, hogy ott tartok, hogy beleszerettem és már akkor sem választanám a volt barátomat, ha tehetném.


Azt tanácsolom, hogy ne zárkózz be, ismerkedj bátran, de kapcsolatba csak úgy kezdj, ha már úgy érzed, van értelme.

Azt ne várd, hogy az új kapcsolat már az elején, az ismerkedési szakaszban überelni fogja a régit, ez egy hosszabb folyamat. De olyat ne válassz, akit tested-lelked nem kíván, csak hogy legyen veled valaki.

2015. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Hát, ez nehéz lesz :)!

2015. dec. 11. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz lesz.

Meg azt is tudom, hogy szenved az ember ilyenkor mint a kutya és azt hiszi, ennek már soha nem lesz vége.

Sok erőt és kitartást kívánok!

2015. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)!


Remélem, az idő begyógyítja.

2015. dec. 11. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, begyógyítja, csak akármilyen nehéz is, próbáld amennyire tudod elterelni a figyelmed és nem átadni magad a szomorúságnak. Tudom, a legtöbbször ez teljességgel lehetetlen, de idővel könnyebb lesz.
2015. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy "Takarítás után újra szexeltem"
2015. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

:D :D :D


Hát, volt idő bizony, mikor jutalom várt ablaktisztítás, porszívózás után.


Feldobtad a napom, köszi! :)

2015. dec. 11. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
már összepakoltam, megyek a szemészetre ez nem normális állapot :D
2015. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
;) Hát... Ha ezt a szemészeten kezelik... ;) ;)
2015. dec. 11. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!