Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más férfire is szoktam gondoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfire is szoktam gondolni, ez baj?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 8 éve vagyok együtt a mostani férjemmel, aki életem első szerelme volt. Rajta kívül nem volt együtt senkivel és még csókot sem kaptam senkitől. Mindig kiegyensúlyozott volt a kapcsolatunk, de az utóbbi két-három évben jelentősen lecsökkent az együttlétek száma (férjem munkahelyi problémái miatt). Emiatt azonban nekem egyre többet jutnak eszembe más férfiak. De ettől nem vagyok rossz feleség nem?

2015. dec. 11. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nincs itt baj, az embernek szükséglete a szex. Ha nem kapja meg otthon, elindul felfedezni máshol. Ez igaz a nőre és férfira is egyaránt. Aki mást mond az hazudik! Ez a férjed hibája! Oldja meg a problémáit és legyen újra férfi!
2015. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az mindig intő jel, ha már másokról fantáziálsz. 8 év sok idő és még baromi fiatal vagy. Sajnos én nem hiszek abban hogy boldog lehetsz azzal egy életen át, akivel először feküdtél le, akivel először csókolóztál. SZép dolog meg minden de az ember kíváncsi és némi tapasztalat nélkül a háta mögött nem is fog megállapodni. Ilyenkor szokott előjönni, a beleuntam a kapcsolatba, nem csinálunk semmit stb problémák.
2015. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én férfi vagyok és én sem voltam csak egy nővel életemben. Mégcsak csók sem volt mással mint neked sem.

Bár én is gondoltam rá milyen lehet mással, mégsem vittem túlzásba ezeket a fantáziálgatásokat.

Ennyit magamról.

Amit viszont gondolok és javasolnék, az az hogy eszedbe sem jusson megcsalni a párod. Ha nagyon foglalkoztat a dolog akkor hagyd el, mintsem hogy így megbántsd.

A másik ami nekem ilyenkor szemetszúr : azt írod munkahelyi gondjai vannak, de te ahelyett hogy segítenél neki, vagy megbeszélnétek, közösen tennétek valamit ellene(munkahely váltás?), inkább már fejben félrekacsintgatsz. Ez nem szép dolog! Azt hiszem megfogadtátok hogy jóban rosszban igaz?

Ne hagyd magára nézd meg te mit tehetnél hogy jobb legyen neki, és akkor lehet a kapcsolatotok is rendeződik.

Ha a feleségem is így tett volna akkor most nem válnék el, dehát neki is fontosabbak voltak a saját önös érdekei. Kicsit gondolkozz el mi lenne ha a férjed lenne a te helyedben, és neked hogy esne a dolog, és mi lenne a megoldás fordított helyzetben.

2015. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A munkahelyi problémáiban állandóan segítek, minden nap meghallgatom, vigasztalom. De már ott tartunk, hogy kéthavonta szeretkezünk egyszer. A férjem mindenben számíthat rám, mindig segítek neki mindenben. De most kicsit úgy érzem, hogy egyedül maradtam, mindig csak ő és az ő problémái. Tudom, hogy jóban-rosszban, de néha olyan nehéz.
2015. dec. 11. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem jó korán lekötni magad, ráértél volna férjhez menni most, 25 évesen, vagy 30 körül. Ezzel nem azt mondom, hogy éld világodat és szanaszét répázzanak, de tapasztalnod kellett volna többet. Gondolom a férjed idősebb nálad legalább 10 évvel, vagy 15-el??? Talán tudatosítani kéne benne, hogy nem csak a te feladatod őt motiválni, és meghallgatni, neki is tennie kell a kapcsolat tüzének fenntartásáért. Beszéld meg ezt vele, ha nem történik változás pár héten, hónapon belül, akkor válj el a retekbe.
2015. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző válaszolóval!
2015. dec. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1,5-nek igaza van.
2015. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de az nem segítség hogy vígasztalod. Az nem old meg semmit. Persze nem is neked, hanem neki kellene a sarkára állni és változtatni dolgokon. Ha nem lehet akkor pedig munkahelyet váltani! Ezek igazából az ő feladatai lennének, neked annyit kellene tenni hogy maximálisan támogatod. De amint már írtam nem kikacsintgatni kellene, hanem kerek perec állj elé és mondd ezt el neki amit itt leírtál. Ha nem hülye látni fogja hogy gond van. Ha nem mondod el neki hogy ilyen súlyos a helyzet tuti minden menni fog a régiben... Szóval vedd a bátorságot és állj elé
2015. dec. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!