Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogja fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogja fel, hogy semmi köze a pénzemhez?

Figyelt kérdés

Eleinte mindketten dolgoztunk, aztán a párom úgy döntött, hogy elmegy szakmára a már meglévő szakmája és diplomája mellé. Én dolgoztam tovább.

Először csak annyi elvárása volt, fizessek magasabb lakbért, ne fele fele, mert ő most már tanul, neki ere nincs. Utána már az is, fizessem a dolgait, neki arra sincs. 150 ezrem ment így el rá 4 hónap leforgása alatt.

Amíg ő dolgozott, nem rakott félre, én igen, így egyedül megtakarítottam 500 ezret még úgy is, hogy mindenbe felesbe adtam, és magasabb lakbért fizettem.

Szóval, neki ebben az összegben egy fillérje nincs.

4 napja elvesztettem a munkám, aktívan újat keresek. Továbbra is magasabb lakbért vagyok kénytelen fizetni, és mindennek a felét, mint korábban.

30 ezret adok kajára, felét hó elején, felét hó közepén. Tegnap kiküldtek egy csekket, hogy elmaradásunk van, 30 ezret fizessünk ki. Ezt is egészben nekem kell, mert szerinte nekem van pénzem.

(Ő is kap pénzt azért, hogy tanul)

Tegnap bevásároltunk a hétvégére, 15 ezer. Mondtam neki, hogy akkor utaljuk át a másik felét a szokásos 30nak. Akkor még nem akarta, mert h ráér.

Ma reggel üvölt velem, hogy most azonnal adjak neki még 15 ezret, miért nem adtam oda tegnap.

Mikor megpróbáltam vele értelmesen beszélni, még inkább üvölteni kezdett.

Venni akartam ma valamit 3000Ftért, a saját pénzemből (500 ezren felül van még 20 ezrem), erre olyan raplit levágott, hogy hagyjam azt a pénzt békén.

Mert hogy ami ott van nekem 500 ezer, az igenis közös pénz-


Korábban, amíg dolgoztam, lehetett vele értelmesen beszélni, ha néha járt is a szája.

Most nem tudok lelépni, mert ugye nincs munkám.


Mit lehet ilyen emberrel csinálni?


21N, 28F


2015. dec. 12. 17:28
 1/9 RRR ***** válasza:
95%

lapát,mert ez csak rosszabb és rosszabb lesz


élősködő típus a lelkem

2015. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Semmit, már megmondtuk. Szard le, amit mond, keress munkát, és amint találtál, hagyd ott a francba.


Addig pedig ne pénzeld. Fizesd a rád eső részeket, fizess magadnak kaját, neki ne, stb. stb.

2015. dec. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Jól szájba vágni,amiért üvöltözött, majd lapát és otthagyni a francba...
2015. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként sehova nem tudnál menni? Rokon, barát, barátnő?! Még az is lényegesen jobb lenne.


Nekem van pár ismerősöm, akik biztos befogadnának pár hónapra, még fizetés nélkül is.


Biztosan akad valaki, akivel tudnál beszélni. A meg mindegy hogy oda fizetsz, vagy a jelenlegi helyedre..legalábbis pénz szemőontjából.

2015. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Osszecsomagolsz es elmesz gyorsan. Van 520 ezred abbol atmenetileg egy olcsobb hotelt kitudsz fizetni vagy keresel egy tarsas alberletet. En meg ma mennek es becsuknam magam mogott az ajtot. Aki olyan pioca az nem fog megvaltozni.

25/n

2015. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemled. :)
2015. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

A párod egy parazita élősködő, aki a legkisebb mértékben sem tisztel.

A te félretett pénzed miért lenne közös?:O

El van tévedve az ember,nem kicsit.

Tessék magad összeszedni,és elhagyni,ez jobb sajnos nem lesz,csak rosszabb!

Ha van kedved beszélgetni, dobj egy privit :)

2015. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minél előbb szabadulj meg tőle.
2015. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6

Ha megkérnélek jósolnál nekem? :)

2015. dec. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!