Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha boldog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha boldog az ember a kapcsolatában, de többet alar az élettől?

Figyelt kérdés
Még csak 5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de sokszor megfordul a fejemben a gondolat, hogy mást szeretnék. Gyakran nem tudok elmenni bulizni, a barátnőimmel lenni, kapcsolatokat építeni, mert vele kell foglalkoznom. Mielőtt járni kezdtünk, sokat flörtöltem, csókolóztam bulikon, és ez kicsit hiányzik. Szeretek inni, ő viszont nem szereti ha lerészegedek. Nagyon szeretek vele lenni, de úgy érzem hogy nem elégíti ki a vágyaimat. És ugyanakkor bulizni akarok és élni a fiatal egyetemisták életét. Elsősorban azok tanácsát, történetét várom, akik voltak hasonló helyzetben. :) L/20
2015. dec. 12. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Eltérő a habitusotok (direkt nem mondanék rólad véleményt, mert nem ide tartozik...), szerintem hosszútávon csak hasonló a hasonlóval elv az, ami működőképes, így neked is rossz és neki is, mert valószínűleg előbb-utóbb meg fogod csalni.

21/L

2015. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nem bántásból,de ha pasi lennék énse szeretném h lerészegedjen a barátnöm. Ezt nem bántásból írom.

Válassz ha ez a helyzet. A párod és egy komoly kapcsolat v a bulizgatás,flörtölgetés.

Énis jártam sokat bulizni,de ha párom van visszaftam/fogom magam. Néha talizok barátokkal iszogatunk,de nem vagyok részek. Meg a párom is megy a haverjaival,ősem részegedik le. Eggyütt is megyünk. Neki az autók a hobia,azokat szerelgeti. Én meg kutyázom. Kell nyilván külön is tölteni időt. Mind a 2en buszvezetők vagyunk. Van egy 1 éves lányom,neki meg egy 4éves. De lám gyerekek mellett se áll meg az élet.

Ugyhogy amit te szeretnél konkréta nem fér egy komoly kapcsolat mellé.

Ám nem enged sehova,senkivel? Mindig veled akar lenni? Vele nem tudsz bulizni??

N/24

2015. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, mi a jobb neked, a részegeskedés, a komolytalankodás, vagy ha van valaki melletted, aki szeret és a jót akarja (feltételezem) neked, aki mellett jól is érzed magad?
2015. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Missi_Key ***** válasza:

fiatal csak egyszer vagy...pasid még sok lehet.

következtess

2015. dec. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt. Elenged bulizni, természetesen, soha nem tilt meg semmit, de jelzi, ha valami nem tetszik neki, vagy szól, ha nem szeretné, hogy ez-az többször előforduljon. Soha nem csaltam meg sem őt, sem mást. Nem tennék ilyet. Most úgy érzem, mintha nem is a saját életemet élném. Valami nem stimmel, és azt sem szeretném, ha a barátomon vezetném le a feszültséget, ami bennem van. Úgy érzem, hogy szinte a bulizás/pasizás/ivás az egyetlen, amikor el tudom engedni magam, és amikor olyan "adrenalinlöketes" dolog történik velem, amitől úgy érzem, mintha a megcsömörlött életem kevésbé lenne megcsömörlött...
2015. dec. 13. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked inkább egy pszichológusra lenne szükséged, mert ez nem normális, amit most leírtál.
2015. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szakítanod kéne vele,ha még nem tetted meg.Szereted igen,de nem ilyen életre vágysz.Fiatal vagy és úgy látom nem a "komoly korszakodat" éled még.

Én is ilyen voltam 20 évesen,csak a buli,iszogatás,pasizás..Szerintem kell is ez,én sosem bántam meg.Kikell élni magadat,ha arra vágysz.Eljön az idő és az az ember aki megváltoztatja a gondolkodásod és azt mondod,hogy elég volt,csak őt akarom!! :)

29/L

2016. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!