Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem fura? 21N

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést. Egyiket úgy, mintha én lennék a csaj, akire ráhajtott egy foglalt pasi. A legtöbben azzal jöttek, hogy "csak szexet akar", "nem szakítana érted, csak szórakozik". Aztán kiírtam úgy, mint az aktuális barátnő, akkor meg azzal jöttek, hogy "a másik csaj kell neki", "lélekben már a másik csajjal van", "csak kényelemből maradt veled, míg a másik csajjal nem lesz biztos a dolog, nehogy két szék közzé essen."


A kérdés ugyanaz volt. Röviden: A foglalt pasi máshoz közeledik. De attól függően, hogy ki kérdezi, más a választ kaptam teljesen.


2015. dec. 12. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok nem zárják ki egymást!
2015. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Missi_Key ***** válasza:

a helyes válasz.

nem szereti azt akivel van. el fogja dobni előbb utóbb...de nem azért akivel csalja mert olyanból úgyis sok van.

2015. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan negatívan látják a dolgokat, erről van szó.
2015. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!