Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul tettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul tettem, hogy akkor nem hagytam ott?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyok együtt a párommal, közös gyerekümket várjuk. De az az igazság, hogy már kapcsolatunk elejétől kezdve hazudik, nekem, megcsal. Mondjuk a megcsalásra nincs teljes bizonyìtékony, de barátnőim meséltek egy két dolgot, hogy mit láttak. És hát nem hittem nekik. Vagyis nem akartam elhinni. Először volt barátnőjèvel találkozgatott mellettem. Sőt újra ès újra megtalálják egymást, és nem mint barátok. Sajnos ő tipikusan az a férfi, aki mindenkinek udvarol, mindenkinek azt hazudja amit hallani akara a másik. Ès, hát amelyik nő adja magát, hát bumm.. volt ooyan is, hogy beszélgetett mással és azt mondta hogy èn a volt barátnője vagyok. Sokszor gondoltam rá, hogy ez ìgy nem mehet tovább.. de nem bírtam ott hagyni. Legutóbb elváltunk, egy másik lány miatt, de akkor kiderült, hogy babánk lesz. Nem akartam, nem is mertem elvetetni. És nem azt mondom, hogy bánom, mert nagyon örülök a picinek. Csak nem tudom, hogy mi tévő legyek. Van egy sejtèsem, hogy azzal a lánnyal még mindig beszélget, találkozgat. Hiába mondja h csak mi vagyunk a fontosak. Meg sajnos nem is birok már bízni benne. Szeretem, de már nem úgy. Igazából nem tudom mit èrzek. Nem tudom mi tévő legyek. Azt nem szeretném, hogy a kicsivel külön legyünk. Sokszor gondolkodom, hogy vajon boldog leszek e még mellette, meg hogy bár az első alkalomnál ott hagytam volna, és ne történt volna meg ez az egész.. szeretnék tanácsot kérni és nem rosszindulatú megjegyzéseket!

2015. dec. 12. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt végig olvasva, sajnos nem lesz jó vége. A párod csajozni fog te és a pici pedig szenvedni, ha csak nem tudsz majd tovább lépni, és egy olyan férfit keresni aki tisztel téged és a picit.


Annyi rendes szingli férfi van, mondjátok miért, miért az ilyen férfiaknak van barátnőjük? Valaki már elmagyarázhatná!

2015. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló egy büdös ba..om vagy! Te lehet az vagy,de ne magadból indulj ki!

Sztm akkor ott kellett volna hagynod.

Nem bántás,de nincs sok eszed h egy ilyen pasinak szűlsz gyereket!!

Sztm hagyd ott most és csak a babára figyelj. Hajts be rajt mindent ami jár a gyereknek és lépj tovább!!

2015. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Sajnos ő tipikusan az a férfi, aki mindenkinek udvarol, mindenkinek azt hazudja amit hallani akara a másik"


Neked kellett egy ilyen pasi...gratulálok. Remélem ha már felcsináltattad magad, legalább annyi eszed van, hogy észbe kapsz, és nem egy ilyen ember mellett neveled fel a gyereket. Milyen értékrendje lenne? Te jó ég!

2015. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as válaszadóval értek egyet!

1-es egy igazi primitív bunkó.

2015. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fontos lenne,hogy elhagyd,mert most azt hiszi,a gyerek miatt bármit megtehet veled,úgysem hagyod ott,sajnos valószínűleg meg is teszi.

Nem csak neki,de főképp magadnak is tudnál bizonyítani,megy ez nélküle is.

Elenyésző azoknak a férfiaknak a száma,akik a születendő gyerekük hatására gyökeresen megváltoznak.

Szülők,vagy barátok?

Tud esetleg valaki segíteni?

2015. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt jól megszívtad, nem tudok ennél finomabban fogalmazni. Rosszul tetted, igen, ott kellett volna hagynod.
2015. dec. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!