Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy probléma?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtem a párommal szinte levegőt nem tudtam nélküle venni, folyton kerestük egymást.

Most viszont, hogy már hosszabb ideje vagyunk együtt, szeretem azóta is de néha nem keresem mert mondjuk máshoz van kedvem, pl zenét hallgatni mert kevés az időm és mondjuk ritkábban írok neki ha távol vagyunk.

Szerintetek ez normális folyamat, vagy eltávolodás?

Ugyanúgy nagyon sokat beszélünk, csak mondjuk ha találok egy jó cikket akkor mielőtt írnék neki előtte elolvasom, vagy meghallgatok pár számot és csak aztán válaszolok neki.

Emiatt viszont lelkiismeretfurdalásom van


2015. dec. 12. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztm ezzel nincs gond.

Én pl alapból nem voltam a kapcsolatom elején se olyan h sűve főve eggyütt ,meg napi 5szőr telefonálunk.

2015. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ui.: n/24
2015. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális.
2015. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Mindenkinek megvan a Maga élete. Pl a barátom ha megkérdezem mit csinál és azt mondja,hogy YouTubeozik vagy játszik olyankor nem írok neki olyan sûrûn, ugyanez van ha én foglalatoskodok valamelyik hobbimmal. Ettõl nem szereted kevésbé a barátnõd és nem távolodtok el, egyszerûen már nem rózsaszín függönyön át nézed a kapcsolatot hanem szerettel és ez természetes.
2015. dec. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk elejétöl fogva így van, és nem érzem nemnormálisnak. Kommunikálunk, de nem non-stop, ha mást csinálok, később írok vissza. Nekem az a fura, ha valaki öt percet se bír ki a másik.nélkül. Szerintem tök normális, hogy rajta kívül is van életed :)
2015. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!