Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem tűnt fel ez a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel ez a dolog?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre most gyakorin, hogy így karácsony elõtt egyre több párkapcsolatban jönnek elõ hatalmas meg megbocsáthatatlan hibák és összekülönbözések. Meg,hogy a párok nem beszélik meg a problémáikat.

Nem most kellene annak az idõszaknak Lenni mikor mindenki szerelmesen a boltokat bújja a tökéletes ajándékért?



2015. dec. 13. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Ez már régen egy műanyag világ!

A tőke irányít mindent. Már októbenben elveszik tőlünk a karácsonyt hogy feldíszítik azzal a sok giccses szarral a világot, és karácsonykor már nincs semmi meglepetés. a másik hogy senki sem hiszi már el az isten mesét, csak beszari hogy kimondja nincs isten, hagyjatok a pÍcsßbä.

A szeretetet felváltotta a 2 forintért mrgölném a barátomat is viselkedés. Demokrácia, és kapitalizmus van!

HURRÁ!

2015. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesés vélemémy nyílvánítás ilyeneket várok! Csak õszintén!
2015. dec. 13. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:

1.

Miért? Hazudnom kellene valakiért?

2015. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem például mindig karácsony előtt megy tönkre a kapcsolatom.Kétszer már előfordult és úgy néz ki most is így lesz.
2015. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem Kell hazudni, csak ritka az õszinte vélemény nyílvánítás.
2015. dec. 13. 10:00
 6/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Jajj minek kéne szerelmesen bùjni a boltakat a tökéletes ajàndékért?

Egy liter tejet nem tudok oktòber òta megvenni anélkűl,hogy ketten félre ne lökjenek a bevàsàrlòközpontban,a nagy tülekedèsben,hogy egy mâsodperccel előbb jusson a rettentő fontos,giccses dràga àgynemű és függőny szetthez vagy a gyerekbutìtô lila fejű szàrnyas barbie babàhoz. Tökéletes ajândèk az,amire a màsiknak szüksège van,vagy valami sajàt kezűleg készîtett dolog.

De ami a pàrkapcsolatokat illeti,ahol most jönnek elő a vilàgrengető gondok,abba kb. eddig is bele lehetett sz***i.

De ilyenkor mindenki ingerült,kapkod,fàradt és kibuknak a dolgok.

2015. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennek függetlennek kell lenni a karácsonytól...

Talán éppen az lehet a gond, hogy az év közben szőnyeg alá söpört problémák ilyenkor csúcsosodnak ki, mert mindenki stresszesebb, meg az az általános "elvárás", hogy ilyenkor szeretni kell egymást. Szerintem egy működőképes párkapcsolatban alap, hogy a problémákat a felmerülésükkor beszélik meg a felek.

2015. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!