Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak van egy gyermeke és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak van egy gyermeke és vele él. Nem tudom elfogadni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, párom nálam 12 évvel idősebb és 18 éves korában egy buliban egy szinten anno 18 éves lány terhes lett tőle . Rá 9 hónapra párom kapott egy levelet hogy édesapa . Miután ezt megtudta nem akarta magára hagyni a gyermeket és folyamatosan meglátogatta őt, míg egyszer úgy döntött a szüleivel hogy férfi létére magához akarja venni az anno 3 éves kisfiát, mert a nő akitől gyermeke van hanyag. A fiú most 17 éves és én sajnos nem tudom elfogadni hogy gyermeke van. Szeretnénk sajàt közös gyermeket, de ha a fiú még ott él nem szeretnèk. Szeretném ha egy év múlva elmenne a páromtól hogy saját közös életünk lehessen, de mi van akkor ha nem megy el és maradni akar velünk? Én irigy vagyok rá mert túl sok mindent megkap és tudom hogy a mi közös gyermekeink nem fognak ilyen sok mindent megkapni mert a párom màr idősebb lesz ;- ( tanácstalan vagyok és félek Köszönök minden választ

#gyerek #Pàromnak #nála él
2015. dec. 14. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Keress függetlent, mert ha a fiú elköltözik is, attól még a gyereke marad és ugyanúgy fogja szeretni. Van aki nem alkalmas arra, hogy a párja gyerekeit elfogadja, úgy látszik, te ilyen vagy. Nem gond ez, csak akkor ne ilyen párt válassz, hanem gyermektelent.
2015. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez mitől került át a szexualitás kategóriába??
2015. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Jó önzõ vagy hallod. Nem ártana elfogadni azt a szegény gyereket. A párod felelõsségteljes felnõtt De te látszólag még nem értél meg a gyereknevelésre.
2015. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
undorító vagy, nekem nem kellenél. hogy jössz te ehhez?
2015. dec. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
És, ha normális a srác, meg illemtudó, akkor is zavar a jelenléte? Hogy lehetsz ilyen? Gondolj már bele, ha te lennél a srác helyében...neked hogy esne? Eleve minek kellett összejönni ennyi idős férfivel? Miért nem jó neked a huszonéves férfi?
2015. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Naaaa. Gondold ezt át még egyszer szépen.


Ha jól számolok, akkor a párod most 35 éves. Ha teszem azt két év múlva lesz gyermeketek, akkor 55 éves lesz, mikor az a gyermek betölti a 18-at, az teljesen oké. Hacsak nem történik valami baleset, akkor miért ne tudná tisztességesen felnevelni a gyereket, megadni neki mindent, amit kellhet?


Másodszor - miért utasítod így el szegény fiút? Ismered? Lehet, hogy tök aranyos, jófej srác, elvégre a párod neveli 3 éves kora óta, és a szerelmedről csak nem feltételezed, hogy drasztikusan elcsűrte a nevelést. Ráadásul ha jó kapcsolatot építetek ki, szuper bátyja lehet a féltesóinak.


Örökre amúgy se marad a nyakatokon a srác. Ha nem is megy el egyetemre/főiskolára, előbb-utóbb lesz egy saját élete, és szépen elköltözik.


Hidd el, kevesen néznek szembe ilyen felnőttesen azzal, ha váratlanul becsúszik egy gyerek, a többség csak addig férfi, amíg felcsinálja a csajt. A párod jó ember és jó apa, és már nagyon fiatalon is felelősségteljes volt.


Viszont ha ennyire elutasítod a fiát, és féltékenykedsz rá, akkor a kapcsolatotoknak vége lesz, mint a botnak. Egyetlen valamirevaló szülő sem tud együtt élni olyannal, aki nem képes tisztességes mostohája lenni a gyereknek, és legalább barátként kezelni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy hogyan viselkednének a közös gyerekeitek, ha azt látnák, hogy az anyjuk számára nemkívánatos személy a féltesójuk...


Egy szó, mint száz, ha komolyan gondolod ezt a kapcsolatot, akkor barátkozz meg a fiúval, ha meg nem, akkor szép gerincesen intsetek búcsút egymásnak, és te keress korodbeli gyermektelen pasit, ő meg korabeli, elfogadóbb nőt, és legyetek boldogok!

2015. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Azt, hogy a gyereke helyett téged választ, remélem te se hiszed el. Amikor elő adod ezt neki, szerintem dobni fog, és jogosan.

A gyerekkel rendelkező nő/férfi csomagban van. Vagy gyerekestül, vagy sehogy.

Amúgy nem sokon múlik, hogy a te apád is lehetne. Ha elég korán kezdi akár lehetne is. De ez más tészta, nem ez a fontos épp.

2015. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszonöm szépen a vàlaszokat, Sajna be kell látnom hogy egoista vagyok. Ezen azt hiszem sürgősen változtatnom kell , csak ez nehéz ;-(

Tudátok az zavar a legjobban ha a nő anno tudta hogy terhes a paromtól és a gyereket nem akarja , akkor miért nem vetette el? Hiszen én is voltam terhes a mostani paromtól de még tudtam hogy nincs itt az ideje . Nem értem ? Hogyan tudnak egyes nők egy gyermeket ki hordani majd eldobni!!! Undorító

Mégegyszer is köszönöm a sok segítő választ - azt hiszem a hiba bennem van- sokat segítetetek

2015. dec. 14. 17:10
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

"Tudátok az zavar a legjobban ha a nő anno tudta hogy terhes a paromtól és a gyereket nem akarja , akkor miért nem vetette el? Hiszen én is voltam terhes a mostani paromtól de még tudtam hogy nincs itt az ideje . Nem értem ? Hogyan tudnak egyes nők egy gyermeket ki hordani majd eldobni!!! Undorító "


Ne haragudj, ha kemény leszek, de ez a véleményem.

A te bajod nem a párod gyerekével van. A te bajod a saját elb...ott döntéseddel van. Napnál világosabb, hogy nem dolgoztad fel ezt az egészet, és az, hogy egy hasonló történetből született gyerek épp a párodé, feltépte a régi sebet.


Te nem egoista vagy, hanem sérült, traumatizált nő, aki ezért nem tud szembenézni a párja nem kívánt, de mégis utóbb elfogadott gyerekével. Inkább még ítélkezel is a másik lány fölött, hogy a magad döntését igazolhasd.

2015. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

"Szeretném ha egy év múlva elmenne a páromtól"


Ilyen önző pitsát vágnék ki, mint macskát szarni.


N

2015. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!