Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » élőben személyesen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

élőben személyesen hogyan tudnék ismerkedni pl utcán buszon plázában stb parkban mit szoktak mondani a pasik milyen szövegeket leszólító szövegeket? Mert nem tudok nagyon

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy nem betanult szövegeket kedvelnek a nők, hanem személyesen nekik szánt akkor épp kitalált szöveget.
2015. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért szeretném ha irnátok párat legalább hogy működik ez?
2015. dec. 14. 18:07
 3/8 A kérdező kommentje:
valami értelmesebbet csajok nektek milyenek jőnek be??
2015. dec. 15. 17:07
 4/8 A kérdező kommentje:
valaki esetleg segítene nekem?? nem mindenkinek kőnyű ez a társkeresés
2016. jan. 5. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:

csak a nagyon spontán.


nemrég én kezdtem el szövegelni a metróban valakinek. valahogy egymás szemébe néztünk, kellett egy kis eligazítás, nem gondolkoztam rajta, csak beszéltem, és jól jött ki.

2016. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi de ha tetszik valaki mit kell mondani?? mert én azt se tudom hogy kezdjek hozzá ja meg ezt le kell győzni valahogy a leszolitásal vannak bajok sok pasinál olvastam én is ezzel küzdök
2016. jan. 5. 17:51
 7/8 A kérdező kommentje:
valaki írna még?
2016. jan. 6. 17:14
 8/8 Kóboráramszelidítő ***** válasza:

Hát tudod, ha ismerkedni akarsz, hozd magad helyzetbe és merj megszólalni!

Egy ismeretlen bárkitől.. bármikor meg lehet kérdezni, hogy merre van a...


Mindig nézz mosolygósan a másik szemébe!

2017. aug. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!