Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook jelszó elkérése a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook jelszó elkérése a párodnak?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nagyon gáz, nem értem, miért kell neki...

Nyilván azért, hogy beleolvasson az üzenetekbe, de miért, ha valaki nem ad okot a féltékenykedésre?


Én vagy élőben vagy Facen (igen, ott, miért ne? Beszélgetésre lett kitalálva, nem?) beszélgetek problémákról és titkokról is a barátaimmal.


Most egy az, hogy ha nekem elmondja a legjobb barátnőm a titkait és a bajait, akkor azt csak nekem akarja, nem a barátomnak.

Vagy mondjuk ott kérek tanácsot, hogy mit vegyek neki szülinapjára, és meglátja...

Meg fölösleges önidegesítés. Visszakeresheti az exekkel való beszélgetésemet, aztán még én lennék a gonosz, hogy évekkel ezelőtt miért írtam hogy de szeretem vagy akármi, perverzebb dolgokat is akár.

Meg félre is lehet érteni dolgokat... Például barátnőméknél történt meg, hogy megírta nekem, hogy a volt pasijával álmodott, a mostani meg tudja a jelszavát és nekem hordta el mindennek a barátnőmet, hogy mekkora egy szemét, biztos nem szereti, ha másról álmodott :O -.-

Meg ha például összeveszek a barátommal és muszáj kiadnom, akkor kiadom, elmondom a barátnőmnek, amibe ő beleolvas és utána is visszaélhet vele. Mondhatok indulatból olyat is, amit nem gondoltam komolyan...

Meg azért kisebb titkolnivalóim lehetnek előle, nem?


Ti erről mit gondoltok?


Ja, és ha valaki meg akar csalni, az meg fog, ha nem Facen beszéli meg a következő szexet, akkor máshol fogja...:) (nem én!)


2015. dec. 14. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű..

-Drágám, megadod a facebook jelszavad?

-Nem.


Nem kell ezt túlragozni. Nem szoktam idegeskedve kilépni a facebookból, bármikor ránézhetne így is..de megadni nem fogom a jelszavamat. Volt már egyébként, hogy megkértem lépjen be, és akkor elmondtam. De direktbe soha nem kérdeztük a másik jelszavát semmihez.

2015. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem adnám meg.
2015. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem adnám meg. Semmi köze hozzá. És ha nem tetszik, megmutatnám neki, merre van a kijárat.
2015. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, nem adod meg, a magánügyed. Ennyi.

Az igazat megvallva, mikor teljes a bizalom, akkor ez semmit nem számít. Anno mi a párommal megadtuk egymásnak, mert néha megkértük a másikat, nézzen be, nem-e jött valami fontos üzenet (akkor még nem volt okosteló). Biztosak voltunk egymásban, hogy nem fogjuk elolvasni a másik leveleit engedély nélkül.

Ez így praktikus volt.

Csak azért elkérni a másik jelszavát, hogy olvasgattuk a leveleit, nem praktikus, ezt máshogy nevezném...

2015. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem adnám meg, és én sem várom el, hogy tudjam másét. Amúgy sem tudna senki csak úgy belépni, mert biztonsági belépésem van, SMS-ben kapok plusz kódot. :-) A telefonom nélkül nem menne semmire. :-)
2015. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!