Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem beszélget velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem beszélget velem a barátom?

Figyelt kérdés
Egy es fel eve ismerem fel eve vagyunk egyutt tavkapcsolatban elunk igy 1 hetente latjuk egymast neha 2.. beszelek hozza es nem figyel ram.. nagyon sokat veszekszek ez miatt vele azt mondja igeri figyelni fog.. nagyon rosszul esik.. ő kerdez valamit mar a tortenetnek a felenel jarok es latom nem is figyel.. azt szokta mondani azert van ez mert keveset lat es hianyzom neki.. (amugy mindenben az elso vagyok neki nagyon szeret az eletet adna ertem) de nem tudok vele egyszeruen el beszelgetni.. sokszor meg se hall vissza kerdek.. es csak igy szol figyelek de azt se tudja mirol van szo.. pedig nagyon szeretnek vele beszelgetos napot tartani.. (minden massal rendben van) csak a beszelgetes az ami olyan h csak facen keresztul vagy telefonon tudunk beszelgetni jokat.. szerintetek miert van ez??

2015. dec. 14. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is voltam így, de az más eset volt. Kikészített a 1,5 év 16 óra munka, heti 6 nap. Ez volt az utólagos kára a dolognak. Hiába beszélt hozzá a volt barátnőm, nem bírtam figyelni, mert szellemileg le voltam merülve. Ne büntesd érte, nem tudhatod mi van a dolog mögött. Inkább ezen gondolkodj, mi lehet mögötte.
2015. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem lehet semmi mogotte.. nem ertem.. akkor biztos el mondana.. de azt nem nezi h nekem ez rosszul esik?? Arrol sincs szo h unalmas lenne amirol beszelek.. komoly dolgokrol beszelek neki es akkor sem..
2015. dec. 15. 09:09
 3/5 PearlDiver ***** válasza:

Próbáld te kérdezni őt, kipuhatolni, hogy mi lehet ennek a hátterében. Mindig ilyen votl? Vagy korábban figyelmesebbnek ismerted?

Lehet, hogy ez egy pszichológiai probléma tünete. Talán szakemberhez is lehetne fordulni.

2015. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindig is ilyen volt nem tudunk normalisan el beszelgetni.. jo nem azt mondom h soha nem beszelgettunk de hosszu ideig nem.. sokszor szoktam vele veszekedni ez miatt .. szeretgetni tud .. de beszelgetni nem.. mintha nem is azon jarna az esze..
2015. dec. 19. 15:54
 5/5 PearlDiver ***** válasza:
Döntsd el, hogy te tudsz-e így boldog lenni. Ha nem, akkor szakítsatok, mert megváltozni nemigen fog.
2015. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!