Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál emiatt a barátnőddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál emiatt a barátnőddel?

Figyelt kérdés

Ha eddig dolgozott, de kirakták munkából. Van félretett pénzre, de azt a továbbtanulásra szánta, és nem akarja felélni, ezért mindenféle munkákra jelentkezik. Eleinte még bolti eladó, árufeltöltő, venvédlátás. Mivel nem jeleznek vissza sehonnan, adja lejjebb, és konyhai kisegítő, takarítónő. Mennyire éreznéd cikinek, hogyha kiderülne, hogy végelkeseredésében már WC-s néninek is jelentkezett, csak hogy dolgozzon már valamit?

(kevesebb, mint egy hónapja van otthon)

(Ha jó képességű és nagyon szép fiatal lány))


2015. dec. 15. 14:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 8: Ezt így szépen felvázoltad, de azért mondom a hátulütőit... kulturális közfoglalkoztatásba bekerülni elég kicsi az esély. Nálunk például 80 jelentkezőből vettek fel kettőt, és a következő években nem várható bővítés, mert egyszer volt egy ilyen nagy hullám, aki akkor be tudott kerülni, az bent van, aki meg nem, az kimaradt. Annak továbbra is marad az utcaseprés...


A közfoglalkoztatottaknak nincs állandó szerződésük, ha szükség van rájuk, akkor hosszabbítanak, ha nincs, akkor nem. Nem egy életbiztosítás. Az egy dolog, hogy kirúgni nem lehet, de három havonta hosszabbítanak szerződést (ha hosszabbítanak).


Plusz jellemző a részmunkaidős foglalkoztatás, tehát az általad felvázoltnak csak mondjuk a felét lehet keresni.

2015. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Amelyik kapcsolat egy átmeneti munkaügyi probléma miatt véget ér, az távolról sem volt érett, komoly kapcsolat.

Szakítani a munkája miatt? Fel sem vetődött volna bennem. Inkább büszke lennék rá, hogy milyen eltökélt.

2015. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De jó, hogy visszajöttél! :)

Eskü, már kezdtem aggódni miattad, mert már vagy 2 napja nem írtál ki kérdést. Mondjuk utoljára még azon aggódtál, hogy a srác küldene téged gyári melóra, te meg azt nagyon nem szeretnéd, hát nem tudom, hogy a vécépucolás miért lenne jobb annál, akkor már inkább próbáld a gyorséttermeket.

2015. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es :)

Én ez év márciusától kaptam szerződést kulturálisba, és benne a szerződésben hogy február 28-ig tart! Semmiféle 3 hónapos hosszabbítás nincs. Amúgy 2 hónap után felmondtam mert találtam jobb munkát jobb pénzért :)

2015. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!