Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan párokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan párokat, akik már legalább egyszer külön váltak, de azóta tartósan együtt vannak és boldogok? Miben változtak meg?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ismerek. Egy házaspárt: két közös gyermekük volt, és mindketten "belekényelmesedtek" a kapcsolatba, már csak szülőkként léteztek, társakként nem.

A nő életében felbukkant egy férfi, ezért külön költözött a férjétől az egyik gyerekkel (a másik az apával szeretett volna maradni).

Az új kapcsolatból nem lett semmi, és a nő rájött, hogy megpróbálná inkább a házasságát helyrehozni. A férje belement.

Mindketten elkezdtek dolgozni a kapcsolaton, változtattak azokon a tényezőkön, amik rombolták a házasságukat, eltávolították őket egymástól. Gyakorlatilag újra elkezdtek randizni, az elejétől felépíteni a kapcsolatukat. Közeli barátként, de kívülről néztem őket, és öröm volt látni, hogy olyanok, mint a kamaszok. Kézenfogva jártak az utcán is. Azóta eltelt már vagy 10 év és még mindig nagyon jó a házasságuk.


Aztán láttam olyat is, ahol hasonló helyzetben újrakezdték, de az alapokon nem változtattak, ugyanott próbálták folytatni, ahol abbahagyták. Ők is együtt vannak még, de a házasság romokban hever.

2015. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha a szakítás olyasmi miatt volt, ami feloldhatatlan ellentétet szül kettejük között, akkor tényleg nincs értelme újra megpróbálni.

De ha olyasmi miatt mentek szét, amit meg lehet oldani, akkor simán lehet egy hosszan tartó, boldog kapcsolat a második próbálkozásból is.

2015. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már ez a 3. alkalom, hogy összejöttem a jelenlegi párommal. Az első járásunk alatt megcsalt, mert még nagyon fiatalok voltunk és ő "élni" akart inkább (1,5 évig voltunk együtt), majd eltelt 2 év, és felkeresett, hogy ő újra megpróbálná velem, de akkor már én nem voltam biztos benne, hogy ezt akarom, féltem hogy újra megcsal nem bíztam benne stb, így ismét különváltak útjaink. Újabb másfél év telt el, és véletlenül összefutottunk a belvárosban, pár szót beszéltünk, de mivel én siettem, így ő kérte hogy találkozzunk majd valamikor. Belementem. Elkezdtünk randizgatni, és jelenleg már több mint 4 éve vagyunk együtt, maximális a bizalmam felé, és úton a baba is. :)
2015. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!