Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok túl problémás, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl problémás, vagy ez tényleg nem probléma másoknál is?

Figyelt kérdés

5 hónapos kapcsolatban vagyok, a barátnőmmel együtt élünk , mivel így tudtuk megoldani a kapcsolat fennmaradását .

Sokat problémázok , főként ezek miatt :

Iszonyú féltékeny : volt egy barátom (lány) akivel beszélgettem , egyszer irt egy szívet ( mindig szoktunk írni ) ami neki nem tetszett .. Azóta nem beszélhetek vele .. ( ő neki egyszer egy fiú barátja így köszöntötte fel : ,, boldog születésnapot drága egyetlen szerelmem )

Nincs tekintettel rám . : hazajöttem éjszakás műszakbol 10 órára , majd mentem tovább dolgozni 15 órától , nem bírtam aludni , mert énekelt ,kiabált nekem folyamatosan , majd mikor megkértem , hogy reggel mikor megyek el négy órakor , nem szoktam felkolteni , ugyan miert nem hagy aludni ? Válasz : most nem négy óra van ..

Egyik kolléganőmnek vittem CD-n filmeket , mert nincs internete es megkért hogy a MUNKAHELYRE vigyek neki filmet . Ezen elkezdett szivozni , hogy ,,persze másolj csak a barátnődnek , hogyne ...."

Folyamatosan azzal jön , hogy en látom ám hogy miben sántikálsz , közbe ki dolgozom a belem sokszor , más nőre nem is tudnék nézni ..


Ezen felül ha reggel jövök haza akkor nem lehet felkolteni mert mi az hogy felköltöm , ha szexelni szeretnék , elutasít ..


Ékezetekert bocsánat , telefonról vagyok és nem mindent javít az autó korrekt ..


2015. dec. 18. 08:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy ez tényleg probléma lenne másoknál is ?? Ezt is elírtam , bocsánat éjszakás voltam :)
2015. dec. 18. 08:30
 2/9 anonim ***** válasza:

Én egyszer leültetném, közölném vele ezeket, hogy nem normális. Ha érdekli még a kapcsolat (és téged is), akkor próbáljátok rendbe rakni.

Mondjuk szerintem az lenne a legjobb, ha hagynád a fenébe, ez egy hisztérika.

2015. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ennek a kapcsolatnak nincs értelme, sem jövője. Lehet ezt még húzni, de ha a kapcsolat 5. hónapjában ilyen szinten rossz minden...
2015. dec. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos kapcsolatban ilyen gondok???

És még nem szakítottatok???

Tudod van,amit nem kell erőltetni,és ez a kapcsolat pont ilyen!

2015. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem te reagálod túl, ez természetesen nem normális

nem is értem hogy bírod? ha ennyire nem jó, miért vagy még vele?

2015. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fiatal meg a baratnod egy ilyen komoly kapcsolathoz, legalabbis a leirasod alapjan. Masnak nem hogy problema lenne, de mar reg meg is szabadult volna tole.
2015. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni a csajt, nincs mese. Abba mondjuk kicsit belebetegszik majd, de lesz ideje gondolkodni azon, hogy mit rontott el. Vagy rájön vagy nem.
2015. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam hogy nem velem velem van a baj ! Köszönöm szépen !!
2015. dec. 18. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Tesó, innen nagyon gyorsan lépjél le!
2015. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!