Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 éve vagyunk együtt, de mindketten elég elfoglaltak vagyunk, szóval csak ritkábban tudunk találkozni, általában egy-két hetente. Ilyenkor persze hosszabb időd töltünk együtt, délutáni vagy esti program, együtt alvás és a köztes időkben is beszélünk telefonon, interneten.

Nekem ő az első komoly kapcsolatom és 6 év a korkülönbség (19 voltam, mikor megismerkedtünk). Nekem ez nem jelent gondot, viszont ő már megjegyezte párszor ártatlan mondatok kapcsán (pl x sorozat, mikor a tv-ben ment én még kicsi voltam és nem néztem), hogy leöregeztem. Természetesen mikor megismerkedtünk tudta hány éves vagyok. Azt, hogy szűz vagyok (voltam) nyilván nem közöltem bemutatkozáskor, de később sem feltételeztem, hogy zavarja. Viszont mostanában, egy szexuális tartalmú megjegyzésemre úgy reagált, hogy ő, hogy elrontott engem. (Én ezt nem gondolnám. Nyilván nem terveztem aggszűzen meghalni.)

Aztán nem mutattuk be egymást a családnak, nálam ennek prózai oka van, nem szoktuk elhamarkodni a dolgot, ráér ha képben van az eljegyzés, viszont tudom, hogy neki fontos a családja, főleg a testvére vélemény, volt hogy emiatt szakított valakivel. Persze a kapcsolatunk nincs eltitkolva,tudnak rólam a szülei.

Meg előfordult már párszor, hogy véletlen nála hagytam valamit pl. hajgumit, vmi sminkcuccot, fogkefét és ő mindig ügyet csinál belőle (össze nem veszünk rajta csak megjegyzi) felhív, hogy mikor mehetnék vissza érte elhozni, azt mondja na már kezdek beköltözni ilyesmi (persze ez elehetne vicces is, de valahogy nem az). Vagy többször mondta már, hogy a takarítónő megtalálta a hajszálaim az ágyban...

Ettől eltekintve, ha találkozunk nagyon kedves és jól érezzük magunkat, mindig fogja a kezem a utcán, puszilgat, tudunk beszélgetni (fenti dolgokat kivéve mindenről) és a szexxel sincs gond.

Szerintetek mi lehet a baj? Én reagálom túl vagy valami tényleg nincs rendben?


2015. dec. 18. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez elég zavaros. Az én barátomat összejövésünk után 1 héttel megismerték a szüleim, majd hamarosan én is bemutatkoztam náluk. Szerintem abba nincsen semmi rossz ha megismered őket.


A korkülönbséggel sincsen gond, abba ő beszél bele hülyeségeket, mert attól, hogy te valami régi dolgot nem ismersz, attól még nem kéne felkapni a vizet, hogy ő már annyira "öreg", hogy még ezeket nézte kicsinek.


Azt nem tudom miért gondolja, hogy elrontott téged, ha szexuális tartalmú megjegyzést teszel. Lehet nem vagy már az az ártatlan szűzies kislány, hanem igenis ami jólesik azt szívvel-lélekkel csinálod az ágyban, de ezzel nincs probléma, mert ez a természetes.


Amiben nincs igaza, hogy azt, hogy néha otthagysz valamit már annyira eltúlozza, túlgondolja, mintha ott laknál. Eleve lehetne egy ottani fogkeféd és az sem baj ha van 1-2 háló, vagy otthoni cuccod náluk, amit náluk hordasz.

Vagy ha nem is, bármit otthagysz nem probléma. Ha neked feltétlen szükséged van rá, majd érte mész, valahogy megoldod, ezt a sürgetést nem tartom normálisnak, meg hogy a hajszálaid az ágyban vannak. Ha ott alszol, persze, hogy hajas lehet az ágy, hogy ezzel mi a baja azt én nem értem, de ebben nincs igaza!


Vannak fura megjegyzései, de attól még minden rendben lehet, csak kérdezd meg, hogy amúgy zavarják a cuccaid? Ha vele jársz, akkor ez lehetne teljesen természetes a számára.

2015. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez már annyira paranoiás viselkedés az otthagyott cuccaiddal szemben, mintha párhuzamos kapcsolata lenne melletted és ezért nem szabad senkinek észrevenni, hogy ott járt egy másik nő, nemhogy még ott is aludt. Éppen ezért nem reagálod túl, ezt én is furcsának tartom a részéről. (N)
2015. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, hogy mi lehet a problémája, de teljes mértékben veled értek egyet, itt valami nem oké. Most vagy őt zavarja ennyire a korkülönbség, bár akkor nem értem, miért jött veled össze, vagy tényleg fogalmam sincs. Mert én még erre tudok gondolni abból, hogy ő hozza fel, hogy öregnek érzi magát, abból hogy úgy gondolja elrontott, abból, hogy nem akarja túl szorosra fűzni a viszonyotokat, mert ugye ódzkodik a szülőknek való bemutatástól, meg ahogy elnézem az együttélés gondolatától is. Szerintem szeret téged, de emellet úgy érzi, hogy nem kéne együtt lennetek. Mindenesetre kérdezz rá, hiszen csak találgatunk, ő tudja a pontos válaszokat.
2015. dec. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!