Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érzett már így? L

Figyelt kérdés

Ki érezte azt már, hogy senki sem becsüli, nem értékeli, nem dicséri, ismeri el a munkáját, nem veszik észre, hogy mit tesz le az asztalra, semminek érzi magát?


Akik ilyesmit hiányolnak, tehát a szóbeli dicséretet, akkor ez a szeretetnyelvük?


2015. dec. 19. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

régebben volt ilyen, de akkor amúgy is kicsit rossz passzban voltam, így jobban kellettek ezek

most már nem érzem ezt, de nagyon örülök ha elismerik amit csinálok vagy csak úgy megdicsérnek


ebbe még nem gondoltam így bele, de igen, valószínűleg így van

2015. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 opened paradise ***** válasza:

Nem feltétlenül,csak az a legegyértelműbb.


Alap dolgoknál nem,de kapcsolatnál nekem fontos,hogy dicsérjenek,bókoljanak stb.

2015. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!