Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alkoholista a párom, fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholista a párom, fontosabb neki a pia, mint én? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A párom 14 éves korától 19 éves koráig MINDEN NAP ivott, de nem ám mértékkel. 20-21 éves kora óta, amióta dolgozik, már "csak" minden hétvégén jár kocsmába, pénteken este 6 fele le megy, éjjel haza jön, szombaton ugyan ez. Nincs egyetlen olyan hétvége sem, hogy ne legyen részeg. Hiába kértem, hogy pénteken inkább velem jöjjön el valahova. Néha el megyünk moziba, de sietni kell onnan haza, mert le kell érni a kocsmába fél 7re. Most dolgozik egész hétvégén, péntek szombat vasárnap, de így is le ment kocsmába, mert mégis csak hétvége van.... Szóvá tettem neki ma azt, hogy velem sosincs el késő estig, nem érzem, hogy fontos lennék neki stb. erre az volt a válasza: "minden nap együtt vagyunk szinte velem élsz, de akkor ezentúl csak 3 naponta menjek át.

Nincs közös program, mondtam, hogy legyen, erre azt válaszolta, hogy "más csaj nem akar el menni sehova kettesben, nekik elég ha otthon vagyunk vagy a haverokkal"... és hogy nekem soha semmi nem jó.

Annyira undoritóan néz ki hétvégente....:( nem egyszer verték meg kocsmába, 2 hónapja a feje tört be, de másnap újra lement, varrott fejjel.

Részegen úgy beszél velem mint a kutyával, de sokszor ehhez nem kell részegnek lennie.

A szexszel is problémák vannak, nem tudom, ez lehet e a piától?

Amikor nem iszik, hétköznap, és szeretkezésre kerülne a sor, az utóbbi időben vettem észre, hogy nehezebben izgul fel, vagy sokszor nem elég kemény neki.. és kevesebbet akar szexelni ,heti 1-2 alkalom neki bőven elég... ezek lehetnek a piától?

21 éves. én 22 nő



2015. dec. 20. 14:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

mit tudok tenni?:( meg azt mondja, azért iszik, azért jár kocsmába, mert csak ott tud a barátaival találkozni, na de sokszor a haverjai le se mennek, és egyedül van a kocsmába... meg a haverjaival máshol is tudna találkozni.

nem akarom tiltani a barátaitól, kérdeztem is tőle, hogy miért kell ennyire leinnia magát hétvégén? miért nem érzi jól magát anélkül.... erre azt mondta " nem tudom magam jól érezni pia nélkül, mert akkor csak vagyok, és nem vagyok el senkivel"

2015. dec. 20. 14:48
 2/13 anonim ***** válasza:
Masszív alkoholista a barátod, erre nincs jobb szó. Szerintem hagyd őt el, mert így tönkreteszi az életed.
2015. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 RRR ***** válasza:

menekülj

ennek semmi jövője

és te is rámész

olvasd el amit írtál.....ez borzasztó....ez nem élet

gondolom a leendő gyermekeidnek se egy ilyen apa kell és neked se egy ilyen...ööö izé

2015. dec. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért jöttél vele össze? Gondolom nem 14 éves kora óta vagytok együtt.
2015. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem tudlak sajnálni.

Ha normális lennél, már páros lábbal rúgtad volna ki.

Ha együtt vagy még vele, akkor megérdemled, hogy ezt csinálja veled. :)

2015. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Találsz tőle ezerszer különbet!
2015. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az igen. Gratulálok! Nem hiszem el, hogy ilyen pasikkal hogy tudtok leállni. :D
2015. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És kötelező vele lenni? Itt kisírod a bánatod, miközben vele vagy együtt, dobhatnád is, de nem dobod mert az ilyen balhés szemetekre nedvesedik a bugyi.


Menj vele kocsmázni, rúgj be te is. Ha nem hagyod el, akkor nem kell sírni, te döntöttél így.

2015. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:

Igen, fontosabb neki a pia, mint te. Egy függő embernek mindig a függősége tárgya az első, csak utána jön a többi dolog.

Azért iszik, mert tele van lelki problémákkal, nem elégedett az életével, a pia meg menekülő útvonalat jelent neki. Olyankor letompul, nem gondolkodik már - mert ha gondolkodna, akkor előbb-utóbb szembetalálkozna a saját problémáival, és azzal, hogy mennyire nem szereti saját magát sem. Aki magát nem szereti, az hogy tudna másnak szeretetet adni? Hogy lehet adni abból, ami nincs?

Kezdeni nem tudsz vele semmit - ezen egyedül ő tud változtatni, de ehhez elsősorban akarnia kell. Amit leírsz, abból úgy tűnik, nem akarja. A helyedben otthagynám a fenébe, mert a helyzet így kilátástalan, változás nem lesz, te meg csak vergődni fogsz. Ha esetleg érzelmileg megzsarolna (ez meg az lesz, ha elhagyod), akkor ne foglalkozz vele, mert ez csak egy játszma, amivel megpróbál beijeszteni, hogy ne hagyd el.

Később majd eldől,hogy kezd az életével valamit, vagy még jobban lecsúszik.

2015. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, a piával már elkötelezte magát, veled még nem...

A szexuális problémáknak lehet köze a piához is, de a te hozzáállásod is belejátszhat.

Mit eszel ezen a pasin? A legnagyobb elkeseredettségemben sem jöttem össze ilyen alakokkal.

2015. dec. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!