Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben, ha nem akarom ezt az életet így folytatni a nagy Ő-vel?

Figyelt kérdés
Elég speciális a helyzetünk. Egy éve született a kislányunk, utána belekezdtem egy ház építésébe. Úgy érzem, elhidegültünk azóta egymástól. Mindent csak kritizál, minden anyagi teher engem nyom. És még adósság is van a nyakamon. Nem tetszik neki a ház, pedig az Ő elképzelése alapján építettem. Majd belepusztultam, hogy megépüljön, és még 5 milliót ki kell fizetnem, de már költözhető. Már mindenen veszekszünk, és semmi sem elég jó neki, amit csinálok. Pedig 5 éve együtt vagyunk, és nagyon szerettem. De már nem tudom. Néha úgy érzem, én ezt nem akarom. Ha megmondanám, hogy vége, akkor sem tudna hova menni, pl a szüleinél nem fért el. Eddig albérletben laktunk. A három kutya gondolom rám maradna, őket is közösen vettük...Mit tegyek?
2015. dec. 20. 16:22
 1/5 anonim válasza:

Próbáld vele megbeszélni. Ha nem hajlandó változtatni tönkreteszi a családot. De egy élete van mindenkinek.

Lehet megérti és meg tudjatok beszélni.

2015. dec. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Minden kapcsolat eljut ide egy idő után. 3-5-6 évente ezt meg kell oldani vagy mindig más mellett fogtok kikötni.
2015. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégsem ő a nagy Ő.

Megérné egy pszichológust felkeresnie, mivel szemmel láthatóan bajok vannak vele.

Ha pedig máshogy nem megy, akkor sajnos lépni kell. Sem neked, sem a kicsinek nem lesz jó az, ha feszült, mérgező légkörben nő fel.

2015. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a párterápiát javaslom. Ha nem lenne gyerek, azt mondanám, hogy mindegy, hagyd el...de így a gyerek érdekét kell nézni, és neki joga van ahhoz, hogy legyen anyja is és apja is és nyugodt körülmények között nőjön fel. Ha érdekel priviben tudok neked javasolni nagyon jó szakembert, aki tuti segít.
2015. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

házépítés alatt sok kapcsolat szétmegy.


a nehézségek megmutatják az érzelmeket

2015. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!