Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért hagynak fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért hagynak fel a bókolással, randikkal, kedveskedéssel, ha már egy ideje együtt vannak egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van olyan, aki akár több év után is olyan, mint a kapcsolat elején? :)


(Randik alatt azt értem, hogy a barátnőjükkel mennek el, nem azt, hogy új lányokkal!)


2015. dec. 20. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Jaj drágám :)
2015. dec. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Fiatal vagy még angyalom.
2015. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 aperitif ***** válasza:
100%

Amiért a szákolt halat sem etetik.

Úgy gondolják, ez már meg van fogva, nincs vele teendő.

2015. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rosszul gondolják akkor.
2015. dec. 20. 18:56
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
És a nők miért változnak kapcsolat alatt? Kedves lányokból miért lesz egy hisztérikus házisárkány?
2015. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm két éve van együtt a barátjával, de a srác még mindig el szokta vinni étterembe csak úgy, meg sokat bókol neki :D
2015. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Mert a nők rosszul választanak.Ha ilyeneket választanak,akkor ne csodálkozzanak.

Én például nem hagynék fel semmi ilyesmivel,mivel bennem van,én úriember vagyok és ilyen a természetem is,hogy kedves vagyok. :)

Csak nekem például esélyt sem adnak a nők,mert nem születtem helyesnek...

24/F

2015. dec. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

4 éve vagyok együtt a barátommal, és sokat bókol (még többet, mint az elején) a randizás alatt nem tudom mit értesz, étterembe soha nem jártunk (drága, együtt jobb valami fincsit csinálni) de közös eljárkálós programokat szokott szervezni (én is persze) a kedveskedés meg alap :D


ha érzi a pasi, hogy megszerezte a lányt, alábbhagyhat a kezdeti teperés, de szerintem egy jó kapcsolathoz igenis oda kell tennie magát mindkét félnek, és úgy nem következik be a kapcsolatba való belepunnyadás, amit írtál..

2015. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Inkább azt magyarázd meg, hogy a lányok miért nem bókolnak, kedveskednek a párjuknak a kapcsolat semmilyen szakaszában sem? Szóval nem is értem miért kell ennek ennyire egyoldalúnak lenni.

Sok lány csak úgy van egy kapcsolatban, de várja a folyamatos s3ggnyalást.

2015. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Öcsém, kifogott halat nem kell etetni."
2015. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!