Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm csak a pénzre hajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak a pénzre hajt?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy előttem a barátnőm egy öreg, pénzes pasival járt. Ő állítja, hogy nem az anyagiak miatt volt vele, és tényleg nem is tűnik olyan lánynak, de nem tudom ezt kiverni a fejemből. Miért járt egy ennyivel idősebb férfival, akivel semmi közös nincs benne?

Másrészt nekem nincs sok pénzem, szóval velem biztos nem azért van, de megváltozhat hosszútávon egy ilyen lány?



2015. dec. 20. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? hány éves a lány? hány éves volt a pasija?
2015. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én és a barátnőm 24, az exe 39.
2015. dec. 20. 22:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
39 évesen nem hiszem, hogy öregnek számítana valaki.
2015. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Huha. Én 24 a párom 36 és? Az meg h pénzes nem azt jelenti azért vólt vele.

Ha pl 60éves lett volna joggal gondolnád.

2015. dec. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Te 24 évesen öregnek titulálsz egy 39 éves férfit? Oké, hogy tízévesen egy harmincéves is soknak tűnik, de hát na, te már kinőttél abból a korból. Vagy agyilag még nem?
2015. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja,én is azt hittem, valami 60 körüli pali alá feküdt oda korábban...39? Nem viccelj.

Miért?

Apakomplexustól a pénzen át,a szexen keresztül sok minden miatt lehetett vele.

Arra még nem gondoltál,hogy emberileg jól kijöttek a nem kis korkülönbség ellenére is?

Nem mindegy?

Neked pénzed nincs, de szeret és veled van,ennyi.

Ne stresszeld magad a semmin.

2015. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, lehet nem olyan öreg, de azért egy 24 éveshez képest nem is fiatal, és nem is néz ki fiatalabbnak a koránál. Plusz nem csak a kor, a barátnőm egy tipikus egyetemista csaj volt akkor, a pasi meg elvált, és a saját vállalkozását vezette. Most őszintén, mi közös témájuk lehetett?
2015. dec. 20. 22:37
 8/13 anonim ***** válasza:
A 40 körüli pasik még nagyon jól néznek ki. Ez a legszebb férfikor. Én is jártam 22 évesen elvált 41 éves férfival. N.38.
2015. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42 évesen, válás után, anyagilag padlón 20on éves lányok környékeztek meg
2015. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudod, Kérdező, van az a rész a Vukban, mikor Karak ráncigálja a kicsi Vukot a szájában a szakadék fölött, az meg kérdezősködik az öregtől, és sérelmezi, hogy amaz miért nem válaszolt. Mondja neki Karak, hogy hát tudod, ha beszélni kezdtem volna, kiejtettelek volna a számból, és a szakadék alján lennél most. Mire a kicsi: milyen igaz, milyen buta vagyok. Hát buta vagyok én, Karak?

Az öreg ennyit mond:

- Nem vagy buta, csak még keveset tudsz.

Na, ez a kis Vuk vagy te is, Kérdező.

2015. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!