Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illene valamit vinnem a barátnőmék családjának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Karácsonykor lesz hivatalos, hogy együtt vagyunk, 1.nap ő mutat be otthon, 2. nap én mutatom be itthon. Azt mondta, hogy készített anyukámnak ajándékot, de nem mondja el, hogy mit. Én nem vagyok ilyen kis kézműves beállítottságú, de ha azt mondjátok, hogy illik vinni ilyenkor valamit, akkor megpróbálok valamit beszerezni (de mit?). Én nem érzem úgy, hogy bármit is vinnem kéne (és tőle sem várom el, hogy bármit is hozzon a szüleimnek), de lehet, hogy én vagyok ilyen defektes.
2015. dec. 20. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy doboz bonbont és/vagy egy üveg italt illik az ünnepekkor vinni, akárhova is megy az ember. Ennél többre viszont szerintem nincs is szükség.
2015. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
3 kézigránátot gondosan dobozba csomagolva, és a biztosító szegekhez legyenek kötve a masni fülei. :)
2015. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 kirobbanó sikere lenne :D:D
2015. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
állat 2. xDDDDD szakadok te b a r o m XD
2015. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Vigyél valami sütit,az nem is sok és nem is kevés,nem kell külön külön venni nekik.
2015. dec. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj amúgy, adok komoly választ is:

Vihetnél az apjának egy jó minőségű vörös, fehér, vagy rosé bort. Kérdezd meg a barátnődet, milyet szeret az apja.

Az anyukájának meg vigyél valami nem gagyi bon-bont, meg egy szál virágot.

2015. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Anyukának virágot, apukának meg egy üveg italt.
2015. dec. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első találkozóra, ha így bemutatós a dolog, szoktak vinni 1 doboz bonbont/virágot és 1 üveg bort. Nem nagy kiadás, szerintem ez így letudható.
2015. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, virágot és bort viszek! :)
2015. dec. 21. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!