Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a barátom nélkülem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátom nélkülem akarja ünnepelni a szülinapját?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyunk együtt...
2015. dec. 22. 02:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem, illik közössen, de abba nincsen semmi gond ha ezt a barátaival külön is megünnepli.
2015. dec. 22. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy nélküled? Torta, család, barátok=buli; vagy el akar menni csak úgy sörözgetni?
2015. dec. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom kik lennének, mert még maga se tudta elmondani kikkel akar ünnepelni...
2015. dec. 22. 02:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez úgy hangzik, mindegy kivel, csak veled ne. Lehet elhallgat valamit. A normális az, ha a párod az első
2015. dec. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez megtörtént, csak ellenkező nemű vagyok. Mindenki meg lett hívva, csak én nem.


Gondolom nem meglepetés ha azt mondom, hogy megcsalt (akkor is).

2015. dec. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban veled,a barátnőjével kellene ünnepelnie.

Esetleg szűk családi körben,miután a család lelépett,vagy ti léptek le,akkor jöhet a hancúrozás.

Majd a barátnő és család után lehet menni a haverokkal vedelni.

Szerintem ez a helyes sorrend.

2015. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Veled is ünnepel külön és elmegy a haverokkal keményen bekólázni? Így el tudom képzelni. De ha veled egyáltalán nem ünnepel, akkor ott nagy gáz van.
2015. dec. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez úgy lenne helyes, hogy együtt először veled, utána máskor bepótolja a haverokkal. Régen ez velem is megesett (ex akkor csalt a legtöbbször, ha nem buliztunk együtt, ki ki ment a saját társaságával) és hidd el, rá lehet unni. Mi anno nyújtottuk, mint a rétest, egyik nap meguntam, és csak a vele eltöltött idő miatt buktam ki, mert pazaroltam rá, szó szerint.
2015. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megkérdezted már esetleg tőle az okát?


Ha van valami különösebb indok (pl utája a szülinapját, és inkább egyedül töltené a napot VAGY nem tudtok aznap találkozni, mert külföldön van), akkor próbáld meg megérteni. Egyébként enyhén szólva gyanús a dolog.

2015. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Barátomnak mióta ismerem 5 születésnapján vettem részt. Mikor megismertem akkor lett épp 18, most pedig már 22. Eddig minden születésnapján ott voltam, volt olyan, hogy meglepetésből én hívtam össze az embereket és úgy tartottuk, amúgy ha ivásról volt szó azon én is mindig ott voltam, mert ő szereti ha az ilyen eseményeken is vele vagyok.


Lehet le akar részegedni és nem akarja, hogy lásd olyan állapotban, vagy nem akarja, hogy kiábrándulj belőle, hogy haverokkal miként is érzi jól magát, miként trágárkodik stb..., de szerintem beszélj vele mindenképp, mert felettébb gyanús a dolog.

2015. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!