Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hazudik nekem, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hazudik nekem, viszont konkrétan nem tudom bebizonyítani, mert eltüntet minden nyomot. Most mit csináljak? Nem bízom benne így

Figyelt kérdés

Hiába kérdeztem rá, letagadta. Viszont tuti, hogy hazudik..

1 éve vagyunk együtt.



2015. dec. 23. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan miben hazudik?

Mert nem mindegy, hogy viszonyt folytat valakivel vagy pedig ő ette meg az utolsó túró rudit.

2015. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az első.. De nem konkrétan, vagyis szerintem még ott nem tartanak. De már beszélnek, stb
2015. dec. 23. 13:07
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Varjal, te most azt akarod bebizonyitani, h valakivel le fogvfekudni?


Deritsd ki, h ki az es talalkozzatok 3-asban. Ha 3-asban talalkozik, akkor a pasidnak nincs titkolnivaloja.

N

2015. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Az a baj, hogy túl kevés az infó.

Ebből nem lehet még azt sem megmondani, hogy most tényleg vaj van a füle mögött vagy pedig te vagy paranoiás.

2015. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De hogy derítsem ki, hogy ki az?

Mikor eltüntetett minden infót..

2015. dec. 23. 13:14
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor értem meg azokat a férfiakat, akik azt mondják, nem akarnak kapcsolatot, mert megfojtják őket a nők.
2015. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
#6 Jaaa, tök szar, mikor nem hagyják, hogy félrelépj. :D
2015. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

De nem ertem, minek akarsz bizonyítani? Vagy kinek? Te tudod hogy hazudik, nyilvánvalóan ő még jobban tudja... akkor mire fel a nyomozás, a bizonyítás? Pakold össze a cuccodat és hagyd őt a fenébe, hadd csajozzon, te pedig keress egy megbízható férfit. Mondjuk ha te ilyen típusú lány vagy, hogy pontosan tudod, hogy félrelép, mégis vele maradsz, akkor a nagy bizonyítási procedúra után is elég lenne bűnbánó pofával bocsánatot kérnie, hogy vele maradj, akkor pedig végképp felesleges kutakodnod, nyomoznod.


Egyszóval ne kínozd magad, vagy lépj le emelt fővel, vagy tettesd magad vaknak, de ez, hogy vele maradsz, de vergődsz, nyomozol, lesben álsz hogy mikor bukik le... ez a legnagyobb kínzás saját maggaddal, ezt ne csináld.

2015. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

a barátod csak te ismered, mi legfeljebb ötletelhetünk. viszont a kérdésed mellett kevés a tény és ebből csak következtetéseket lehet levonni.

ha tényleg biztos, hogy hazudik, tényleg tagad és nem mond igazat és ha te tényleg nem bízol benne, akkor minek vagy mellette? mi értelme ennek a kapcsolatnak így? mit változtat ezen, hogy van-e bizonyíték, vagy sincs?


viszont attól, hogy valaki beszélget, akár még flörtöl is a másikkal, egyáltalán nem biztos, hogy le is akar vele feküdni. ha olyan a személyisége, helyzet, körülmények, stb. akkor vagy megteszi, vagy nem. ha ti teljesen jó kapcsoaltban éltek és minden tökéletesen működik, ő pedig nem olyan típus, akkor nem fogja megtenni. ha viszont nem működik minden jól a kapcsolatotokban és ő olyan típus, akkor meg úgyis meg fogja tenni. viszont ha te számokéred rajta, nyomozol, nem bízol benne, túl sokat foglalkozol ezzel a dologgal, akkor könnyen lehet, hogy pont emiatt fogja megtenni, mert a viselkedésed miatt nem érzi már jól magát ebben a kapcsolatban. szóval éppen annyi az esélye, hogy a te viselkedésed kiváltója lesz a dolognak, mint az, hogy csak tünete.


itt jöhet a következő kérdés, hogy mi van akkor, ha tényleg félrelép? el akarod hagyni? kell ehhez, hogy tényleg megtegye, vagy egyébként se működik jól a kapcsolat és mindegy is, mert úgyis csak az ürügy kell, hogy végre elhagyd? vagy ragaszkodsz hozzá annyira, hogy ettől függetlenül is kitarts mellette, megbocsáss, akármi?

és vajon ő melletted akar maradni, ha ilyesmivel gyanúsítgatod alaptalanul? és inkább melletted akar maradni, ha megalapozottan gyanúsítod vele?


szerintem sokkal kevésbé az a kérdés, hogy tényleg hazudik-e, tényleg félrelép-e és hogy ezt hogyan tudod bizonyítani, mint az a kérdés, hogy mi si van most a kapcsolatotokban és a félrelépéstől függetlenül van-e ennek a kapcsolatnak jövője és ezt a jövőt a félrelépés ténye befolyásolja-e egyáltalán és ha igen, akkor mennyiben?

2015. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Most ez hogy van? Ha eltüntet minden bizonyítékot, akkor mégis honnét tudsz a dologról? Mással beszélgetni, pedig nem bűn. Miből gondolod, hogy többet akarnak? Tényleg írhatnál konkrétabb dolgokat, mert ez nagyjából a Különvélemény film rejtélyesebb kiadása számunkra.
2015. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!