Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszed vagy a szíved alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszed vagy a szíved alapján döntesz egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudod, hogy nagyon szereted, de mégse stimmel együtt se minden.
2015. dec. 23. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Ész. A szív csak fájdalmas utakra visz.
2015. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
igazából mindkettőnek egyenlőnek kéne legyen. Először szerintem az érzelmek alakulnak ki, utána jön a tudat, hogy miért is érdemes belemenni , vagy maradi egy kapcsolatban.
2015. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak... ha nem érzem jól magam a kapcsolatban, az is egy ÉRZÉS. Nekem a szerelemhez az is hozzá tartozik, hogy jól érezzem magam a kapcsolatban, mert különben önáltatás, hogy szeretek valakit....

"Ha fáj, az nem szerelem."

2015. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem erint penzugyeket, akkor sziv alapjan.

Ne felejtsd, tokeletes kapcsolat nincsen! Mar az is egy csoda, ha mindketten szeretitek egymast. Mindenhol vannak problemak es veszekedesek: ez a szemelyisegen milik, nem a kapcsolat milyensegen.

N

2015. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amikor a szívem alapján döntöttem, abból hatalmas csalódás lett, kétszer is, így a jelenlegi párom már abszolút tudatos választás volt. Mikor vele megismerkedtem, már nem az számított, hogy vonzó legyen (persze az is), hanem inkább az, hogy mennyire tudunk majd együtt boldogulni és mennyire bízhatom majd rá magam, illetve a leendő gyerekeinket. És tudom, hogy jól választottam, mert röpke fél év alatt többet tett értem/kettőnkért, mint amit nyolc év alatt kaptam a volt kapcsolatomban. Az már egy külön szerencse, hogy egyre inkább érezzük, összetartozunk.
2015. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miről kell dönteni.

Azt, hogy nem jövök össze dohányzóval, a szervezetem döntötte el azzal, hogy érzékenyen reagál a dohányzással járó mindenféle melléktermékre, füstre, szagra.

Azt, hogy kihez vonzódom ezt leszámítva, részben a szívem, részben az eszem dönti el, vannak gyakorlatiasabb szempontjaim, meg megmagyarázhatatlan érzéseim is. A kettő egyébként összhangban van, tehát ilyen értelemben a szívem és az eszem nem volt soha ellentmondásban.


stb... stb... mindig attól függően kerül előtérbe egyik vagy másik, hogy miben kell dönteni.

2015. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Természetes, hogy tökéletes kapcsolat nincs. Tényleg nagyon szeretjük egymást, de ő nekem akar előre lépni, én meg igen és ebből van a bonyodalom. Félek nem jutunk soha oda, ahova én szeretnék, pedig tényleg nagyon szeretem.
2015. dec. 23. 13:37
 8/21 anonim ***** válasza:
Inkább az eszem alapján, de azért "nem árt", ha szerelmes is vagyok az adott nőbe. :D
2015. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

először szív. nem adok a megfontolásokra, a szerepekre, a taktikázásra, a sérülékenységemre, csak belevetem magam.


aztán ha már sokat csalódtam és elfáradtam, megpróbálom magam kitépni a kapcsolatból. ekkorra ész lesz belőle.

2015. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2015. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!