Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvallni vagy kitartani?

Figyelt kérdés
Probalom roviden. Tobb mint 10 eve vagyunk eegyutt, de az elmult fel ev erissen megromlott. Gyakoralitalg mindenert en vagyok a hibas stbstb. Azt gondolom h mindent tolem telhetot megteszek, segitek mosni, takaritani. En vasarolok be, en fozok, minden reggel megcsinalom a kvjat es a teat + a gyerek reggeliet. Munkabol hazaerve jatszok a gyerekkel, megcsinalom a bacsijat, segitek furdetni stb A haz korul is mindent megcsinalok. Nem zarom be a negy fal koze, jar kozmetikushoz, mukormishoz, eljarunk moziba stb. Viszont nem kapok semmit vissza csak h o mennyire faradt es nincs ra senki tekintettel. Azon a hataron vagyok h elkoltozzek, de imadom a gyerekem es nem akarom h apa nelkuli csaladban noljon fol. Azt nem tudom, ha vissza megy dolgozni es erik mas ingerek az segiteni fog-e vagy csak szeretnek egy álmot latni?

2015. dec. 23. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél év azért nem olyan sok idő. Ha előtte minden jó volt, akkor ne add fel.
2015. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Pont az a baj, hogy mindent te csinálsz már, elkényelmesedett és/vagy már egyáltalán nem szeret.
2015. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha visszamegy dolgozni, az javíthat a helyzeten, igen.
2015. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bence_ ***** válasza:
63%

Megszüntél mint férfi.

Csomó mindent megcsinálsz de ő ebben csak azt látja, hogy átmentél nőbe.

2015. dec. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!