Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy jel hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel hogy a barátnőm nem izgul fel rám?

Figyelt kérdés
szex közbe sokszor volt olyan hogy egyáltalán nem nedvesedett be előjátékkor (és azt mondta nem tudja miért van..) most rákérdeztem hogy nem izgul már fel rám? és félre hajtott fejjel habogott meg hogy ő nem kíván erről a témáról beszélni. most akkor mit gondoljak? vagy mit tegyek?

2015. dec. 23. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, valoszinü

meg kéne vele beszélni, h miért lehet, lehetöleg en szex közben

lehet h tul feszült s nehezen tudja elengedni magát

2015. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak napok, amikor nem jön össze, máskor meg nagyon is. Néha túlságosan máshol járok fejben, ettől függetlenül viszont kívánom az együttlétet, csak valószínűleg a testem még nincs abban az állapotban. Ilyen esetekre van nekünk a síkosító. Nem ciki szerintem. Viszont beszéld meg vele, hátha neki nem ez a problémája, én csak ötletként vetettem fel.

17/L

2015. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van néha olyan, hogy kiszáradok, vagy nem nedvesedek be kellően, pedig kívánom a párom. Szerencsére nem gyakori, de azért előfordul. A problémát itt inkább a félrehajtott fejjel habogásban látom, meg hogy nem akar erről beszélni...most vagy az van, hogy tényleg nem izgul fel ( nem feltétlenül rád, csak nem kívánja a szexet, persze ez is lehet, h rád nem), vagy egyszerűen annyira ciki ez neki ( ami mondjuk meg gáz, mert nem kéne az legyen), hogy tényleg nem akar erről beszélni.

Meg kellene beszélni, vagy ha tényleg nem akar erről, akkor én megfigyelném, hogy máskor hogyan viselkedik. EGy ember érzi, ha a másik szereti, vagy csak tessék lássék módon van vele, magyarán elvan, mint a befőtt a kapcsolatban.

2015. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hiába hogyha nem akar róla beszélni.. tereli a témát, vagy épp egy egyszerű hazugsággal lezárja a témát "szeretek veled szexelni, és nem tudom miért vannak néha ilyenek.."
2015. dec. 23. 21:53
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem azis egy jó válasz hogy vmi miatt parázik illetve inkább fejben máshol van!

Csajok nem mindig kívánják a dolgot mint ahogy ez nálunk is előfordulhat ha vmi olyan ért!!!!!

2015. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"már" akkor régen nem így volt?

Az gáz, ha van olyan, amiről "nem kíván veled" beszélni.

Mondjuk, elég durva kérdés, az is igaz.

2015. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

Vegyel sikositot. Manapsag ezt majdnem mindenki hasznalja. Ha ideges, ha huvos van, ha atfagyott akkor se nedvesedik fuggetlenul attol, h izgatonak talal Teged.

Mi mindig hasznalunk, pedig en nagyon izgulok ra es a szexert is rajongok vele.

N

2015. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Én sem tudok addig nedvesedni amíg hideg a làbam. :) de rengeteg dolog van ami közrejátszhat. Lehet valami nincs rendben otthon. Vagy a suliba/munkahelyen. Bármi lehet. Viszont muszáj erről beszélnie hisz Te vagy a társa. Ezt együtt kell megoldani. És barmi is a baj (persze ha nem szeret vagy szeretője van stb akkor nem) légy vele türelmes.
2015. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21%

Tanulj meg ujjazni, és nyalni!

A siker nem marad el!

2015. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, erre eddig senki nem panaszkodott, szóval nem itt van a probléma. de a megnyilvánulásod tükrözi az értelmi szinted. :)
2015. dec. 24. 02:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!