Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar az, hogy a barátom nincs annyira oda értem, mint a volt barátnőjéért? Mit tegyek, hogy jobban ragaszkodjon hozzám? 20L

Figyelt kérdés
3 éve szakitott a barátnőjével, 1 éve jöttünk össze. Mielőtt összejöttünk volna, rengeteget mesélt a volt barátnőjéről. Igy megtudtam, hogy folyton egymásnál voltak, rengeteget kirándultak, filmeket néztek otthon, együtt töltötték a karácsonyt, szilvesztert, együtt mentek el a barátom rokonaihoz. Egy idő után már nem mesélt annyit a volt barátnőjéről, túltette magát rajta, kettőnkről mesélt folyton, hisz jó barátok voltunk, meg a gyermekkoráról. Ezek után, majdnem egy éve összejöttünk. Kapcsolatunk elején valósággal éreztem, hogy odavan értem, akárhova mentem, elkisért, sokat beszéltünk telefonon (persze mindig én kellett felhivjam). Miután eltel kb. 3 hónap, teljesen összezavarodtam. Nem tudtam, hogy mit akar. Mikor együtt voltunk éreztem, hogy nagyon szeret, de volt bennem egy olyan érzés, hogy már nem érdeklem őt annyira. Ha volt valami dolgom, nem kisért el, ha elmentem hozzá nem kisért haza, mert mindig csinált magának programot estére (átment az egyik barátjához). Ez nekem rosszul esett. Ha telefonon beszélek vele, semmi értelmeset nem mond, ha valaki a közelében van, vele is beszél, s mikor mondom, hogy visszahivom később, mindig azt mondja, hogy várjak (de aztán csak oda jutunk, hogy visszahivom később). sajnos a karácsonyunkat se együtt töltsük, mivel ő elmegy a rokonaihoz. Rengeteget panaszkodik, hogy nincs ideje semmire, pedig nem olyan elfoglalt ember. Mikor mondom, hogy kell menjek valahova, ő is velem akar jönni, s általában miatta kések el.
2015. dec. 24. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő is férfi, ülj le és mondd meg neki mi nem tetszik, vagy m ia gondod, ha elfogadja akkor szeret, hisz próbál változtatni, ha meg nem, akkor van egy rossz hírem...
2015. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megértelek, hasonló cipőben jártam/járok én is. De a tapasztalatom az, hogy meg kell tudni békülni a helyzettel. Minden kapcsolat új, nem érdemes másokhoz hasonlítgatni magad.


A volt barátnőjét akkor úgy szerette, de azóta eltelt három év, ő is változott azóta, most ő is másképp éli meg az érzelmeket, meg te is egy másik ember vagy. Ne görcsölj ezen.


Ettől függetlenül a többi problémán, amit leírtál, dolgoznotok kell, de felejtsd el az exét, ő is elfelejtette már. :)

2015. dec. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!