Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, de szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de szeretem, hiányzik és nem tudom mit csináljak? Nem hagyományos kapcsolat.

Figyelt kérdés

Fél éve jöttem össze a barátnőmmel (én is nő vagyok). A férjeink tudtával és beleegyezésével járunk, mintegy második párkapcsolatként. Nagyon szeretjük egymást, de nagyon különböző személyiségek vagyunk, emiatt gyakran összevesztünk, feszültséggel teli volt a viszonyunk nagyon, amit súlyosbított, hogy az ő férje nagyon szereti őt lovagként védelmezni (elég hangosan és indulatosan), így gyakran veszekedett ő is velem ha vitáztunk valamin. Én a végére nagyon komoly szorongásos alvászavartól szenvedtem, ezért pár napja szakítottam, kérve, hogy legyünk barátok továbbra is.

FB-on, sms-ben kommunikálunk azóta, sokat beszélgetünk, eleinte biztos is voltam benne, hogy jól döntöttem amikor elhagytam. Azóta elbizonytalanodtam, arról beszél, hogyan akarja kijavítani a dolgokat amiken veszekedtünk az utóbbi időben, csak időt kér rendezni a dolgait, gondolatait. Ha valóban változtatna, talán megint együtt lehetnénk. Vagy ha eddig nem ment, ezután se fog? Szeretjük egymást nagyon, de ő fehér, én fekete, és a férje is marad olyan, amilyen. Annyira tanácstalan vagyok.



2015. dec. 24. 20:26
 1/4 omba ***** válasza:
100%

"Nagyon szeretjük egymást, de nagyon különböző személyiségek vagyunk, emiatt gyakran összevesztünk, " -

annyi ilyen szöveget olvasok itt a GYK-n, nem értem.

Én nagyon szeretem a páromat, ő is engem, vannak vitáink, néha élesek is, mi az a "veszekedés" ?

És mivel igazán szeretjük egymást, ezek megoldódnak nagyon hamar, és minden tüske nélkül.

Sokadik kapcsolatom, szóval nem valami naiv tini vagyok.

2015. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában mi is megoldottuk a vitáinkat, ha csak ketten vitáztunk. Sajnos azonban ez úgy zajlott sokszor, hogy összekaptunk, neki rossz kedve lett, a férje ezt nyilván észrevette, ő elmondta neki min vesztünk össze, majd a pasas jól megmondta nekem a magáét, mert ő védi a feleségét. Ezen aztán újra fellobbant a vita, és gyűrűzött egyre jobban.
2015. dec. 24. 21:08
 3/4 omba ***** válasza:

Értem hogy ez egy elég fura helyzet, mert én persze egyből azt mondom, hogy a párkapcsolati probléma az két ember ügye... de hát ebben a helyzetben a férjeitekkel is párkapcsolatban vagytok, ergo ők is érintettek.


Nyilván az ő férjének kéne visszafogni magát - muszáj neked vele is kommunikálnod?

Bár ez az alvászavaros dolog nem túl biztató.


Ez meg úgy kell érteni, hogy ő hibázott:

"arról beszél, hogyan akarja kijavítani a dolgokat amiken veszekedtünk" -avagy úgy, hogy te eldöntöd, mi a helyes viselkedés a részéről?

2015. dec. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ez meg úgy kell érteni, hogy ő hibázott:

"arról beszél, hogyan akarja kijavítani a dolgokat amiken veszekedtünk" -avagy úgy, hogy te eldöntöd, mi a helyes viselkedés a részéről?"


Nem tudom. Őszintén, nem tudom, hogy ő hibázott, vagy csak én akarom neki előírni mi volna helyes. :(

2015. dec. 24. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!