Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok borulva hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok borulva hogy ilyen "ajándékot" kaptam tőle karácsonyra! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esik hogy 5 év után kaptam egy gyerekeknek való játékfigurát. Továbbá megkaptam azt a csokit amit ő kapott ajándékba de nem szereti. És a "fő" ajándékom 2 jegy az ő kedvenc zenekarának a koncertjére amit én nem is szeretek. Csak én fújom ezt fel? Nem jogos hogy rosszul esik? Nem szóltam csak csendben tudomásul vettem hogy ennyire "figyelmes" volt. Szerintetek? Ti hogy reagáltatok volna?
2015. dec. 26. 01:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
44%
Ezért tanácsos megbeszélni, ki minek örülne. De amúgy te fújod fel.
2015. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
47%

Én örültem volna neki. A játékfigura kis apróság, kitenném valahova és mindig a barátom jutna róla eszembe. A csoki is csúcs, mindegy hogy milyen vagy hogy honnan van, a lényeg, hogy tudja, imádom az édességet.

A 2 jegy pedig a legszuperebb, mert velem szeretne elmenni a koncertre ezért kaptam én a jegyeket, és szeretné velem megosztani a csodálatos világának egy kis darabkáját. :)


Én így gondolkodom, szerelmes fejjel... Te nem tudom mit érezhetsz.

2015. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
74%
Én annyi idiótaságot kaptam már ajándékba életemben, hogy nemigen lepődök meg semmin. Javaslom te se tegyed. Vedd könnyedén a dolgot, nem az ajándék a lényeg. Ám ha nagyon zavar, legközelebb időben kezdd el jelezni, hogy minek örülnél...
2015. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Nekem se tetszene.
2015. dec. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Ez szerintem totálisan a másik semmibe vétele. Gondolkozom hogy vissza adom egyesével a gyerekjátékot vigye a 6 éves unokahúgának. A csokit amit amúgy ő kapott az az övé. A koncertre meg vigyen magával olyat aki szintén rajong ezért a zenéért.
2015. dec. 26. 01:41
 6/39 anonim ***** válasza:
24%

Én vettem volna neked egy drága autót. Ha van kedved ismerkedni, írj privit! :)


35/F

2015. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem szakítsatok is mert ha ennyire kiakadsz ezen, akkor látszik, hogy mennyire szereted a párod. Én ugyanúgy reagáltam volna, mint a második válaszoló.
2015. dec. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
44%
De jó lenne már valamelyik karácsonyra bármilyen apróságot kapni,amit nem a rokonaim adnak, hanem egy nő, aki a párom, de kb.10 éve vagy több, csak a rokonaimtól kapok bármit is! Szerinted csak én fújom fel? :)
2015. dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 opened paradise ***** válasza:
74%

Ez a jegy ez olyan,mint amikor az az ajándék,hogy vesz magának egy fehérneműt,amiben láthatod :D


Te mit adtál neki?

2015. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Itt nem a pénzen van a hangsúly. Hanem hogy olyan ajándékot ad amit ő kapott meg olyat amit ő szeretne. Tulajdonképpen megajándékozta saját magát. Szerintem önző. Ez a sértő ajándék kategória. Inkább semmit nem kellett volna mint ez a sértés.
2015. dec. 26. 01:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!