Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresett újra, ha aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett újra, ha aztán ejtett, mert talált mást?

Figyelt kérdés
Az egyik exem, akivel hónapok óta nem beszéltünk (nekem is és neki is volt más) felhívott, érdeklődött, mi van velem. Hónapokig beszélgettünk neten (földrajzilag távol élünk egymástól, ezért is lett vége a kapcsolatnak). Megbeszéltünk egy találkozót, ami elmaradt, mert közben elkezdett ismerkedni mással. Engem ez nagyon rosszul érintett, nem értettem, miért keresett meg akkor és ajánlotta, hogy találkozzunk (nem én erőltettem a találkozást).
2015. dec. 26. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugni akart.
2015. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy nyers leszek, nem akarlak megbántani. De valószínű csak dugni akart. Közben jött egy másik aki miatt még utazni sem kell és igy nem volt fontos ujra melegíteni a káposztát.
2015. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántott, még arra se vagyok jó. :(
2015. dec. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!