Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom betegesen viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom betegesen viselkedik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jo pár éve együtt vagyunk se az utóbbi 1 év szinte elviselhetetlen. Tegnap betelt a pohár. Átjött a húgom tegnap be mutatni az új barátját én mar regebbrol ismertem a srácot jól el voltunk nevetgeltunk beszélgettünk. Erre jött ma a telefon nekem olyan pasi kene és haggyuk egymást beken. (Hogy a francia gondolhatja h a sogorommal...) egyszerűen nem bírom, aztán 3 nap múlva semmi se történt volna. Olyan féltékeny hogy beteg. Pedig erre semmi okot nem

Adtam egyszerűen nincs önbizalma. Próbáltam vele szépen csúnyán mindenhogy beszélni de semmi. Pár hét jön egy újabb szitu (beszélgetek egy eladóval aki fiatal) és ujra elkezdi. Mar úgy érzem ő kerget ebbe bele és valóban vagy ott hagyom vagy félre fogok

Kacsintani. Egyszerűen sok mar nem

Bírom. :(



2015. dec. 26. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A féltékenység nem önbizalom hiány kérdése. A féltékenység pusztán birtoklási vágyból ered, amit csak önmagában képes elrendezni, te nem tehetsz semmit.
2015. dec. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

A féltékenység nem csak úgy születik a semmiből!

Biztos adtál már rá neki okot!

2015. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,nem normális az ember.
2015. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beteg. Hagyd a csudába, ezt fogja csinálni, míg együtt vagytok.
2015. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!