Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőm mutogatja a melleit mindenkinek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 16:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
ez attól függ hogy szakmai ártalom-e ? ezalatt mit értesz ? mély dekoltázsú ruhákat hord ?
2015. dec. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Magyarul szereti mutogatni magát. Nem veszi észre, hogy ez zavar.
2015. dec. 26. 16:06
 3/22 A kérdező kommentje:
Olyan ruhákat hord, amikből kilátszik a melle.
2015. dec. 26. 16:07
 4/22 opened paradise ***** válasza:
0%
Az nem mutogatás -.-
2015. dec. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
"Nem veszi észre, hogy ez zavar" - mondtad már neki nyíltan? Hogy reagált?
2015. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

nekem is volt ilyen barátnőm, engem is zavart, de próbáltam elnézni neki, és nem tettem neki szóvá, később valamennyire hozzászoktam, de rossz érzés volt. azóta megcsalt és szakítottunk.


az a véleményem, hogy az ilyen hivalkodó lányok nem hűséges típusok.

2015. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem reagál rá, amikor meg igen, akkor tagadja.
2015. dec. 26. 16:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hú, az úgy elég gázos. Mert ha nem mondtad volna neki még, és azt várod, hogy gondolatolvasson, akkor nem adnék neked teljesen igazat, így viszont elég durva a helyzet. Próbáltál vele tényleg őszintén beszélni arról, hogy neked ez milyen érzéseket okoz, miért rossz?

Egyébként ha mindig ilyen típus volt, akkor nem valószínű, hogy bármit is tudnál tenni vele.

2015. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele közölni, de nem figyel rám. :( Pedig nagyon szeretem. Tudattam és éreztettem is vele mindig.
2015. dec. 26. 16:19
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az nem számít­­t mutogatásnak, ha 2 részes fürdő‘ruhába megyek a strandra, és a heti egyszeri kötelező‘ iskolai úszásórára.Soha sem hordok olyan ruhákat, amikből egy kicsit is ki lenne a mellem. Puszi Szívem! Köszi! Az előző‘ kettőt nem jól jelenítette meg. Bocsi.
2015. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!