Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2éve vagyok a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve vagyok a barátommal. Mielőtt összejöttünk, zülött, sokat volt haverokkal, kocsmázott, ivott. Mióta együtt vagyunk, magától leállt erről, viszont néha, ha buli volt, teljes mértékben elengedte magát. Mi legyen?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem, alapvetően tökéletes pár, viszont ha iszik mértéktelen. Mit tudok tenni? Nem akarom elveszíteni, már sokat megígérte, hmértékletes lesz,de sosem tudott,még akkor sem,ha azt mondtam neki,h elhagyom, ha nem változtat. Nem iszik,csak ritkán egy két sört, haverokkal sem jár el, de ha alkalom van,én "húzom" haza, magáról sem tud..nekem nem volt ilyen párom, félek,hogy nem tervezhetek vele....pedig 27évesen már szeretnék!Mit tudok tenni? Elveszíteni nem akarom, csak tudná,hol a határ..félek,ha haverokkal megy el,mer tudom,hogy berúg, nem tud magáról sem, ott fekszik majd valahol és nekem kell összeszedni..és persze én vagyok a gonosz, aki tiltja...pedig nem..csak már mindent próbáltam, de semmi nem használt..és szeretném megelőzni a bajt. mit tegyek???
2015. dec. 26. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Normal esetben az ember maga miatt valtozzon, mert magat becsulje. De ha mas miatt sem kepes, akkor onzo es valamit kompenzal ezzel. Elbeszelgetnek vele oszinten, de ha ket ev alatt nem valtozott, csak magad vered at.... de te tudod.
2015. dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros a helyzet, nekem edesapam ilyen. Nem tudom hany eves a baratod, meg hogy a barati tarsasagaban mi a meno (lehet hogy az alkoholtol valo kontrollvesztes meg a nagy ivaszat egybuli dolog naluk amit utana felemlegetnek). Ha minden klappol egyebkent akkor en nem dobnam ki de megprobalnek rajonni hogy mi az oka hogy igy elveszti a kontrollt. Ugyanis ha jol ertem maskor nem nagyon iszik, ez dicseretes. Az meg szinten lehet hogy-plane ha regebben gyakran ivott- most mar nincs edzesben es nem tudja felmerni hogy mennyi alkohol az eleg. Ilyenkor sajnos ugy be tud utni a krach hogy az ember szinte eszre sem veszi, plane ha a haverok meg diktaljak bele a piat.

Szerintem egy ilyen kijozanodas utan beszelgess el vele de jozan ervekkel, hogy pl Te nagyon felted ot hisz ilyenkor nem tudod mi van vele, honnan kell osszekaparni. Maganak kell rajonnie arra hogy ez ciki dolog es nem tesz vele jot de amig erre nem jon ra addig sajnos fenyegetessel nem fogsz elerni semmit a dacon kivul...

2015. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BlackSword ***** válasza:
Kezdődik... Na de komolyra fordítva a szót. Attól függ milyen sűrűn vannak a bulik, hetente, havonta vagy alkalmanként (évi 2-4)... Mert ha az első kettő, akkor csak előtted nem iszik... Ha az utóbbi, akkor ne generálj teljesen felesleges vitákat, mert csak elveszíted... És kezdődik a hosszú végjáték...
2015. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2015. dec. 28. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!