Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt mire véljem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt mire véljem? Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Nem értem őt,ha otthonában van akkor folyamatosan keres,ha elutazik a szüleihez,akkor szinte nem is keres. Többször volt olyan,hogy beszélgetés közben eltünt mert épp jött a haver vagy stb..de ezért már szóltam neki,hogy kinyöghetné h mennem kell bocs. erre ma is lelép köszönés nélkül. megirtam neki smsben hogy jól lelépett megint és nem is reagált rá. Tegnap este meg bánatában iszogatott, mondtam h ne igyon többet és meg se hallotta ment ki a piáért...ha ő megkér valamire odafigyelek rá h mit mond de ha meg én kérem meg akkor nem foglalkozik vele,ezzel pedig megbánt és azt se veszi észre...azt mondja,hogy szeret de ebből pedig nagyon nem ez jön le.
2015. dec. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
És még 1 szép példa, hogy a nőknek a tapló parasztok kellenek :)
2015. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy f! Ilyennel ne kezdj a saját érdekedben! :)
2015. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:
Hát hooogyne szeretne. Sőt. Láthatóan egyenesen imád.
2015. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!