Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ahogy a pasim viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ahogy a pasim viselkedik? Lent

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a párom, akivel szeptember óta vagyok együtt 24. Az a bajom, hogy szinte mindig én alkalmazkodok. Pl megmondtam neki,hogy randikat, talikat előre beszéljük meg, mégis nem egyszer van olyan, hogy telefonál, hogy 10 perc múlva ott van, jó e nekem. Persze ilyenkor azt se tudom előre találkozunk e aznap...Felszolgáló vagyok, elég össze vissza beosztásban, mellette készülök a nyelvvizsgámra is.Szóval most legutóbb is az volt, hogy hazaestem munkából,és akkor telefonál, hogy jó naki a ma, fél óra elég e hogy elkészüljek? mondom, nem le szeretnék fürödni, meg enni valamit, minimum egy óra..az neki már nem jó.Mindig kedves és figyelmes velem, és érzem is, hgoy fontos vagyok neki, de ezzel én már nem tudok mit kezdeni. Kb semmit nem tudok tervezni így. De olyan is volt, hogy megbeszéltük a randit, majd félórával eltte hívott, hogy mégse jó akkor, csak majd még egy órával később...ez még a jobbik eset, de ez se ok hosszútávon..mit tehetnék? Ő nem igazán fogja felmiért gond ez nekem, hiszen ha nem ü nekem, ő azt tiszteletben tartja ( tényleg tiszteletben tartja soha nem méltatlankodott..)

Mit tehetnék?


2015. dec. 26. 18:53
 1/10 A kérdező kommentje:
"hiszen ha nem ü nekem".. ü= jó
2015. dec. 26. 18:54
 2/10 opened paradise ***** válasza:
Akkor viszont nem tudsz sokat,lehet ő is elfoglalt.
2015. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat "sajnos" időigényes, szánni kell rá, nem is keveset. Többek között ezért nincs kapcsolatom már jó ideje, mert megbántani senkit nem akarok azzal, hogy esetleg elhanyagolom.


Szerintem az ő viselkedése normális, biztosan szeret, mert állandóan keresi a társaságodat, akkor az amikor nem számítasz rá.

2015. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Indokolja valami a szétszórtságát?

Mi a munkája?

Mikor taliztok, főleg az ilyen hirtelen jött találkozók, akkor mit csináltok,mennyi időt vagytok együtt?

Szoktatok járni valahova bulizni,kikapcsolódni?

2015. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, indokolja...most válnak a szülei, és eléggé megviseli + ő is a vendéglátásban dolgozik (szakács).

Mindent átgondolva, nem kell hogy nehezteljek rá...ő is megérti ha én épp nem érek úgy rá, és én is tiszteleben tartom, hogy sokszor tényleg csak ennyivel előbb tud szólni.

2015. dec. 26. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Én is ilyen spontán ember vagyok, mint a barátod, és nem feltétlen értem meg azokat, aki amúgy ráérnének, de csak azért nem találkoznak velem, mert nem kértem időpontot három nappal előbbre. Fura ilyet olvasni, hogy valakit ez ennyire zavar:)
2015. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"kedves és figyelmes velem, és érzem is, hgoy fontos vagyok neki" - és ezt miből érzed?

Támadt pár gondolatom, amíg olvastam, de ide se írom... mondjuk ezek ellenkezője, hogy finom maradjak.

2015. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdéseim nem véletlenül tettem fel,lehet hasonlóra gondolunk #7 válaszolóval...
2015. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ahogy látom, elég megosztóak a vélemények.

valaki szerint fel se kéne vennem,olyan piti dolog ez, a másik csoport szerint meg a barátom le se sz...

mindegy, én már eldönttötem magamban mi lesz, az itteni válaszoktól függetlenül, de azért köszi mindenkinek.

2015. dec. 27. 15:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Előre eldöntötted,és ide egyfajta megerősítésért jöttél.

Felesleges volt kiírnod a kérdést.

Ennyi infóból,amit adtál,nehéz megalapozott választ adni.

2015. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!