Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk mar majdnem 2 honapja, es olyanokat csinal hogy leesik az allam. Hazudozik. Most karacsonykor azt mondta hogy a csaladjaval lesz otthon, erre a baratnojevel volt akit en utalok ott naluk es buliztak. Megkerdeztem miert csinal ilyeneket. Azt mondta hogy o se tudja. Azt mondta hogy ilyen furcsa erese van... Azt mondta hogy se veled se nelkuled.. Aztan elvileg azt volt a baja hogy nem foglalkozok vele meg hogy miert jottem vele megint ossze szakitas utan. Ugyanis egyszer szakitottunk. Na mindegy. Elmondtam neki hogy miett meg minden aztan megbeszeltunk mindent. Es most meg mondja hogy nyaron megy nemetorszagba dolgozni egy evre a baratnojevel.. Elgondolkoztam rajta es engem kepes lenne itt hagyni.. Mondtam neki ezt es annyit mondott ra hogy pedig csak egy ev. Ennyi. Igazabol olyan mintha nem szeretne. Pedig valamennyire erzem. Vett nekem ajandekot is meg ilyenek. Anyamnak is hozott ajandekot. Szoval segitsetek kerlek. :(

2015. dec. 26. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

"Igazabol olyan mintha nem szeretne."

Nagyon jól érzed, semmit nem jelentesz számára.

2015. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem néz semmibe...Ne legyél papucs.
2015. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De en meg iszonyatosan szeretem. Szerelmes vagyok. Most mit tegyek? Várjam meg a nyarat mig tényleg kimegy németbe dolgozni, vagy mi legyen?
2015. dec. 26. 19:19
 4/20 anonim ***** válasza:
tinilány, hagyjad.
2015. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát igen. 17 eves en is mindjart 18 leszek. Es nem akar ram hallgatni semmibe. Azt is mondtam neki hogy felejtse el a baratnojet mert nem jo ha vele foglalkozik. Es meg mindig ugyanugy beszelnek.
2015. dec. 26. 19:23
 6/20 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki viszont szeret. Minek pazarolnad a sajat idodet?
2015. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.


A barati kapcsolataiba nem kene beleszolnod. Nekem pl. senki ne mondja meg, hogy kivel talalkozok...

2015. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom. :/ Felek hogy nem talalok mast, meg amugyis szeretem. Es ha szakitanank tul lennek rajta, csak rossz lenne.
2015. dec. 26. 19:27
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen ezt mondtak nekem is. Csak en tudom hogy az a lany nagyon zullot es a baratnom is az lesz.
2015. dec. 26. 19:27
 10/20 anonim ***** válasza:

sajnállak, hogy egy kis idiótát fogtál ki, de hidd el, vannak még normális lányok, ezért ne keseredj el.

hagyd menni, nem érdemel meg téged!

2015. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!