Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ha vékonyabb lennél, többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha vékonyabb lennél, többször megdugnálak! " Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Ezt mondta a párom (23/F). Havi 4-5 alkalommal szeretkezünk. Másfél éve vagyunk együtt, azóta sajnos 53 kilóról felhíztam 60-ra. A hónapok alatt megcsappant a szexuális életünk, amit azzal magyaráz, hogy nem kíván annyira, mert neki nem tetszik hogy "husis" vagyok. Tudom, hogy le kell fogynom, hogy rendbe jöjjön a kapcsolatunk, meg vissza is szeretném nyerni a régi formám hogy magam miatt is főként, de mégis el vagyok keseredve nagyon. Ez lenne az igaz szerelem? Ha szeretsz valakit, akkor pár kiló plusszal is szereted, nem? Mert elvileg szerelmes belém, és érzem is, de ezek után már kételkedem benne, hogy ez biztos szerelem-e vagy csak szeretet.... Tudom, hogy az exe egy utálatos nő volt, de vékony volt és szexi, és többször is megcsalta a lány, nem szerette a páromat, és pàrom se szerette őt ezek miatt annyira, mégis többször szexeltek, mint mi. És párom szerint a szex érzelmeken alapul. Ezek szerint mègse, sokkal többet nyom a szexi külső??? (Egyébként tuti nem csal meg, mert minden szabadidejét otthon tölti, együtt élünk, nincsenek titkolnivalói, utánajártam. Sőt nincsenek gyanús jelek sem. Ezt kizárom abszolút.)


Borzasztóan csalódott vagyok, összezavart, kétségbeesett. Másfél éve vagyunk együtt és vele terveztem a jövőmet. Kérlek adjatok hasznos tanácsokat. 22/L


2015. dec. 28. 16:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
akkor fogyj le ennyi ......
2015. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Kijavítom magam: Ha szeretsz valakit, akkor elvileg pár kiló plusszal is vonzódsz hozzá, nem??? Ennyire lecsökken a szexuális vágy???
2015. dec. 28. 16:32
 3/36 A kérdező kommentje:
nem olyan tanácsokat várok, hogy fogyj le és ennyi... Kicsit más jellegű probléma van a kérdésem mögött!
2015. dec. 28. 16:34
 4/36 anonim ***** válasza:
18%

Olvasd el Csernustól a Férfi és utána a Nő című könyvét, aztán rájössz, hogy azért igen is számít, hogy hány kiló vagy és milyen a külső kisugárzásod. És örülj neki, hogy a pasid a szemedbe mondta az igazat, hogy vékonyabban jobban bejöttél neki és nem azt csinálja, hogy a hátad mögött csal meg.

A szerelem kislány, egy idő után elmúlik és átadja helyét a mély szeretetnek.

És az, hogy havi 4-5-ször van szex, az nem azért, de édes kevés ilyen fiatalon!

2015. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
25%

Azért attól még szerelmes lehet beléd, mert 53 kilósan kívánatosabb voltál... A szerelem meg a szexuális vonzódás - ha nem is teljesen - de különbözik.

Imádom a csajomat, nagy eséllyel lassan megkérem a kezét, de lehet, hogy többször rágerjednék, ha vékonyabb lenne. A szexuális izgatottság az adott helyzetben jelentkezik, a szerelem meg hosszabb távú dolog. Ha egy szexi hasat / popsit látok izgalomba jövök, ha nem annyira szexit, akkor talán nem.

Az én csajom is 55-ről lett kb 62, mert leszokott a cigiről. Nem mondtam neki így kerek perec, de tudja, hogy vékonyabban jobban tetszene. Le kell fogyni neki is és neked is. :) Mi meg cserébe több pénzt viszünk haza 2016-ban. ;)

30F

2015. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
68%
Megmondom őszintén fogalmam sincs, hogy a nőknél milyen a súlyarány, hogy mennyi az 53 és mennyi a 60, mert életemben nem kérdeztem meg 1 csajtól se, hogy hány kiló vagy, így nincs viszonyítási alap. Nem vedd magadra amiket most írok,de nyilván neki az a külső a vonzó, amilyen akkor voltál, amikor összejöttetek, nem hiába jött veled akkor össze. Nyilván vannak az életben rosszabb időszakok, amikor az ember nem tud figyelni a sportra, meg a kajára, és akkor felcsusszan pár kiló. 7 kg nem a világ, nem feltétlenül kéne így viselkednie, de törekedj arra, hogy ismét vonzó legyél számára, 3-4 hónap melóval simán összejön. A mostani állapotban meg közrejátszik az, amit a legtöbbször hallottam, az a bizonyos kémia. Na az működik visszafele is. Szóval figyelj oda a kajára, és sportolj, ne csak a párodért, hanem magadért is, hajrá! ;)
2015. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen, elhanyagolt, kövér nő. Nem változtam annyit a régi önmagamhoz képest. Ezért nem értem, hogy az ő szemében miért lettem teljesen más. Ha kell, küldök nektek privátban két nappal ezelőtt készült teljes alakos fotót, hogy lássátok, nem hazudok.
2015. dec. 28. 16:41
 8/36 anonim ***** válasza:
34%

NEM minket kell meggyőznöd, hanem azt kéne elfogadnod végre, hogy a pasid mit mondott neked!

Mi van, folt esett a női hiúságodon és az egódon?


A pasid továbbra is szeret téged, ezt is fogd már fel! Csak szeretné, hogy visszafogynál a régebbi súlyodra!


Nem tudom, hogy ezen mit kell ennyit lihegni! Talán önbizalom hiányban is szenvedsz?

2015. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy kövér vagy igénytelen vagy. De küldj nyugodtan. :)
2015. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
mosat ide jöttél önbizalmat növelni? vagy mi...... ülj le a pasiddal ma vacsora közben beszéljétek meg a dolgokat
2015. dec. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!