Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40 éves nő és egy 20 éves férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő és egy 20 éves férfi?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 30-40 éves nők véleményére lennék kíváncsi. Régóta tetszik már egy idősebb nő, akivel valami véletlen folytán mindig összefutok, ha szórakozni megyek. Legutóbb egy koncerten álltam tőle pár méterre és sokszor egymás szemébe néztünk, de nem mertem odamenni hozzá. Tudom, hogy sokan elítélik az ilyen nagy korkülönbséget, ahogy eddig én is tettem de most egyszerűen csak arra tudok gondolni, hogy muszáj megismernem. Valószínűleg a válaszoktól függetlenül is odafogok menni hozzá a legközelebbi alkalommal, de arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e megpróbálnom ezt az egészet, vagy inkább felejtsem el?

2015. dec. 28. 18:59
1 2 3
 1/22 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Próbáld meg, azzal nem vesztessz semmit.
2015. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

sok boldogságot kívánok, hallgass az érzéseidre.


ahogy alkalmad adódik, valahogy érzékeltesd, hogy nem csak egy éjszakára kell, mert az idősebb nőknek ez az egyik gyanúja ilyenkor.


N

2015. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
40 éves nő és egy 20 éves férfi? Semmi gond nincs ezzel a világon, fordított esetben gáz.
2015. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg pont a nő nem akar komoly dolgot egy feleannyi idős fiútól.

Azért próbáld meg, ki tudja....

2015. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
ja, próbáld meg, aztán ha ne adj isten nem sikerül, akkor szétválasztunk olyan párokat,ahol a férfi 40 és a nő 20 éves, nehogy már nekik jó legyen :) F..omat, ha egy fiatal férfi vágyik egy idősebb nőre,akkor kapja meg ugyanúgy mint a fiatal lány az idősebb férfit, vagy mindenkinek jó, vagy senkinek! Én mindig is az igazság híve voltam.:)
2015. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Én is így gondolom, hogy nincs veszteni valóm vele. Továbbá az a véleményem, hogy bármilyen komolyabb dologra csak egy bizonyos ismeretség után szabad gondolni, így tehát elsőnek csak megszeretném ismerni.
2015. dec. 28. 19:30
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
igaz, csak ha félreért (és ő is úgy gondolkozik, ahogy én), hamarabb elküld, minthogy megismerhetnéd.
2015. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, viszont ez ellen nem tudom, hogy mit tehetnék.
2015. dec. 28. 19:45
 9/22 anonim ***** válasza:

kreni, nem érdekel a fiúd farka, és nem értem, hogy következik ez a válaszomból. ne írj több privátot.


2

2015. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek kétségeid! Legyél bátor, legközelebb menj oda hozzá, és mondd el neki, hogy meg szeretnéd ismerni! Nincs miért félned, a legrosszabb egy határozott nem a részéről. Szerintem azonban, ha összenéztek, már várta is volna a közeledést. Csapassad neki, a 40 éves nők nagyon ott vannak a szeren! Érettek, kimértek, szenvedélyesek, kedvesek.
2015. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!