Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzett már így más is? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valkaiss kérdése:

Érzett már így más is? Valami tanács?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten nagykorúak vagyunk, én egyetemista, ő szakmát tanul. Az egyetem miatt csak hétvégén tudunk találkozni. Ezzel nem is lenne baj, de nagyon kezd már elegem lenni abból, hogy mindkettőnk családja úgy kezel minket, mint a 13 éveseket, és a kapcsolatunkat is.

Közel 20 évesen ő nem jöhet át,mert rossz jegyet kapott, nekem meg kell kérdeznem, hogy nálunk aludhat-e, az apám pedig fél órás monlógot tart érte, hogy ez nem átjáróház (ahhoz képest velünk lakik az unokaöccse a feleségével, kislányával, mert újítják a házukat, mellesleg a fizetését ne részletezném, a lakbérünkhöz semmi köze...).

Reggelente, ha ittalszik, félek felkelni,mert tudom, hogy 7 után jó eséllyel csörög a telefon, hogy menjen haza takarítani...

Imádom, de ezt kezdem már nagyon nem bírni. Még nehezebb így, hogy csak hétvégén találkozunk.

Valaki valami ötlet, tapasztalat?


2015. dec. 28. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy okkal nem bírják a srácot, illetve téged. Én voltam ilyen helyzetben nagyon sokáig, és nekem is 19 éves lányként meg kell kérdeznem, hogy itt aludhat-e barátom, ha itthon vagyok ugyanis még mindig ez az Ő házuk nem az én enyém. Ha nem tetszik lehet lakást keresni mindkettőtöknek és akkor annyit lesztek együtt amennyit akartok. A csak hétvégén való találkozásnak nincs semmi baja. Egy idő után úgyis megunnátok egymást, így legalább nem lógtok egymás nyakán állandóan.

Ja és ne gyere azzal hogy nem lehet tanulás mellett fenn tartani egy lakást, mert de. Én albérletben vagyok amúgy a párommal, mindketten dolgozunk és egyetemisták is vagyunk egyszerre.

2015. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is azt szeretném. De abban a városban, ahol én tanulok nincs az a szakma, amit ő akar. Ha végzett, akkor jönne hozzám, de egy elég elfuserált városban tanulok, ahol rekordot dönt a munkanélküliség, szóval ebben nem igen reménykedem .
2015. dec. 28. 19:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Na figyelj... a legegyszerűbb mindig kifogásokat találni. Én Szegeden tanulok és lakom albérletben a párommal. Ide is járunk egyetemre, viszont más szakra, szóval még a tárgyaink háromnegyede se egyezik. Dolgozni én egy közeli kis városban dolgozik, ő pedig Szolnokon. Ami elég nagy távolság, elég sűrűn előfordul, hogy otthon alszik a családjánál, mert meló után már nem akar ide visszajönni. (Szolnoki amúgy) Így innentől kezdve, úgy gondolom bármi megoldható ha akarod.
2015. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy megoldható. Csak abban a városban,ahol tanulok (Pécs), megkérdeztem pár embert és mindenki azt mondta, hogy felejtsem el, hogy itt munkát találjon egy pályakezdő, nem tűnt-e fel, hogy mennyi koldus van az utcán, és hogy aki itt nem diplomás és nem kereskedő, az éhen fog halni.

Így elég nehéz pozitívan tekinteni a jövőbe... Szóval max akkor lehetünk együtt, ha végzek, addig meg marad a párkapcsolat, ami olyan mintha mi autók lennénk, a szüleink kezében meg lenne a távirányíró -.-

2015. dec. 28. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
De látod.. megkérdeztél pár ember ahelyett, hogy te magad próbálnám találni valami diák munkát. Nézelődj, keresgélj, én biztos nem fogok helyetted, de ha neki állnék tuti találnék nem is egyet, rugalmas időbeosztással. És nem kell, hogy Pécs, van mellette számtalan kisváros.
2015. dec. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De épp ezaz. Diákmunka van dögvel. De felnőtt munka nincs semmi. És ha ő végez, akkor neki már nem lesz jogviszonya, hogy diákmunkát vállaljon.
2015. dec. 28. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkérdeztél pár embert és azt mondták nem lehet munkát találni.... Pff innentől fogva szerintem kár bárkinek bármit is kommentelni, mert úgysem lehet munkát találni..... Nől fel!
2015. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!