Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt az érzést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt az érzést? Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Közel egy éve együtt vagyok a barátommal. Nagyon szeretem őt, tényleg sokban hasonlítunk, jó vele és ő is szeret. Majdnem teljes a kép, de van valami ami engem zavar és nem tudok ellene mit tenni.

A barátom előtt volt egy fiú akivel kavartam, de végül több okból nem jöttünk össze. Ő elég korrekt volt én pedig nagyon sajnáltam a dolgot, de beláttam utólag, hogy valóban nem illettünk volna össze és más problémák is szóba jöttek. Az eddigi összes fiúmat úgy tudtam lezárni, hogy nagyon összevesztünk és többé nem beszéltünk, vagy valami olyat tettek amivel vérig sértettek. De mivel ilyen nem történt meg ezzel a fiúval, ezért valahogy mai napig nem sikerült teljesen lezárnom őt és egy olyan helyre tenni, ahol nem számít.

A múltkor véletlen összefutottunk és beszélgettünk is. Semmi "olyan" nem volt se a részéről sem pedig az én részemről, de mégis fájt picit. Mindig jól esik ha valamimet likeolja és sokszor eszembe jut, hogy remélem jól van.

Nem tudom, hogy ez mennyire normális. A barátomat szeretem persze és sosem csalnám őt meg, eszembe sem jut igazából. De bűntudatom van mégis, hogy többször eszembe jut ez a fiú a kelleténél. Az eszemmel tudom, hogy nem illenék vele össze és sosem lesz már semmi köztünk, de valahogy nem tudom a tudatomból kiirtani és ez nagyon bánt, mert úgy érzem, hogy ha a barátom erről tudna, akkor nagyon szomorú lenne. :(

Veletek volt hasonló? Hogyan kezeltétek?


2015. dec. 28. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Reszben hasonlot erzek, baratom van akit imadok, megis ott van az a fiu... Ez borzalmas, en sem tudom mit tehetnek.
2015. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én minden exemtől jó viszonyban váltam el.

Idő.

Idővel kellő távolságtartással fogsz tudni tekinteni arra a kapcsolatra. Addig is próbálj minél kevesebbet agyalni rajta. Lelkiismeret-furdalásod meg ne legyen: az ember felelős a tetteiért, de az érzelmeiért nem.

(Lehet, hogy kicsit elhamarkodtad a mostani kapcsolatod, de ezen most már kár filozofálni... Hagyd, hogy gyógyítson az idő - csak arra vigyázz, hogy közben ne használd ki érzelmileg a jelenlegi párod.)

2015. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!