Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Havi 2-3 szex,2 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 2-3 szex,2 éves kapcsolat, mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés

Kb. az első 1 év távkapcsolat volt, péntek du-tól vasárnapig voltunk együtt, majd nagyjából 1 éve együtt élünk. Mindketten szűzként kezdtük ezt a kapcsolatot, az elején rendszeres volt a szex, majd kb. 1 éve lecsökkent ennyire.

25/N, 28/F


2015. dec. 28. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Kommunikálni kéne egymással erről a problémáról!!
2015. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Partnerváltás.
2015. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
És ki tette fel ezt a kérdést a férfi vagy a nő?
2015. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kommunikálunk, mégse jobb. Szeretjük egymást... A nő vagyok.
2015. dec. 28. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
mindig a nő fog először lelépni, ha valami nem stimmel a szexel
2015. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincs normalis mennyisegu szex. Van napi egyre, van akinek havi egyre van igenye. Ha mindkettotoknek eleg akkor nincs semmi gond.
2015. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nem elég. :(

Nem is azzal van a fő gondom, hogy nincs szex, hanem hogy máshogy sem elégítjük ki egymást. Külön-külön maszturbálunk, ami szerintem baromira nem normális. Bár azt mondja, hogy ő csak nagyon ritkán maszturbál.

2015. dec. 28. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

A mai napig ugyanazzal a férfival vagyok,de sohasem kellett maszturbálni egyikőnknek sem!

Ha többre vágytunk megbeszéltük és kielégítettük egymást!

Előfordul hogy lesz olyan is hogy rákényszerülünk a maszturbálásra,de nem 2 év után!

33N

2015. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz többet, ha gyakran visszautasít amit nem sok férfi tenne meg szerintem, akkor egyértelmű hogy nem passzol a szexuális étvágyatok. A vége úgyis szakítás lesz, ha nem változik a dolog....
2015. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!