Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem szeretik az egyetemista nőket?

Figyelt kérdés

Párszor hallottam ezt, de nem vettem komolyan.

Erre megláttam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Hihetetlen, hogy mennyire kikezdték a csajt, teljesen elment személyeskedésbe, meg egyszerű sértegetésbe az egész, és jól érzékelhető, hogy sokszor azzal vágtak neki vissza, hogy egyetemista.


2015. dec. 28. 22:01
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Mi lehet ennek az oka? Gondolom az egyetemista férfiakat nem zavarja, de a többieket meg igen?

Szerintem az is szerepet játszhat benne, hogy pár embernek sérti a férfiasságát, ha a nő többet keres.

2015. dec. 28. 22:03
 2/32 omba ***** válasza:
87%

Hofi nevezetű humorista mondta, hogy Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma 2 fő.... de vagy két 0 még kellene hozzá.

Az itteni válaszokból ne nagyon vonj le semmi komoly következtetést, túlnyomórészt frusztrált, sikertelen pacákok a hangadók.

2015. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%

Nem olvasom végig a válaszokat.

Nekem csak azért van bajom az egyetemista csajokkal (meg úgy gyakran az egyetemistákkal), hogy olyan magas lovon ülnek, a felhőktől már nem látnak semmit és úgy gondolják ők az istenek.


Lenéznek mindenkit maguk körül, közben viszont az életük semmi másból nem áll csak folyamatos bulikból, ivásból és kefélésből. Vizsgaidőszakban pedig többet imádkoznak mint a Vatikán teljes lakossága. Gyakran szánalmasnak tartják azt aki nem kap félmilliós bért a munkájáért mert álomvilágban élnek és mindegyik azt hiszi, ő lesz az új Rockefeller egy büfészakos diplomával.

Az pedig megint más kérdés, hogy az egyetemista csajok miből tartják fenn magukat és fizetik a tandíjukat.


Én gyakran tapasztalom ezt, persze lehet többségében nem így van. A csajjal szerintem az volt a bajuk a kérdésben, hogy beleállt egy vitába. Ha ezt teszed ezen az oldalon akkor virtuális köpőcsésze leszel.

2015. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 rrrrrreennnnn ***** válasza:
49%

A férfiak az értelmes nőket szeretik.

Ezt a csajt nem azért kezdték ki,mert egyetemista,hanem mert buta és gyerekes.

Több,(de legalàbbis egyre biztosan emlékszem,csak futòlag olvastam,aki férfi és egyetemet végzett),Neki a véleménye is az volt,hogy a kérdező gyùrhatna agyra.Miert lenne irigy egy egyetemet végzett férfi egy egyetemista csajra?????

Tehàt a férfiak a buta nőket nem szeretik. Legyen az egyetemista, fodràsz vagy bàrmi...

2015. dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Jaguar, szerintem ez nagyon általánosítás. A legtöbb egyetemista pedig nem fizet tandíjat, hanem államilag támogatottra jár.


rrrrrreennnnn - nekem nem úgy tűnt, hogy a csaj buta, lehet, hogy egy kicsit gyerekes, de hát a szerelem kit nem tesz azzá. :)

2015. dec. 28. 22:20
 6/32 A kérdező kommentje:
rrrrrreennnnn - meg azt írod, hogy a válaszadók közül volt egy egyetemista férfi, akinek nincs oka féltékenykedni. Ha tovább olvastad volna a válaszokat, akkor láthatod, hogy többen is kételkedtek ebben, simán bekamuzhatta, elvégre, ez a gyakorikérdések.hu
2015. dec. 28. 22:25
 7/32 anonim ***** válasza:
75%

Feltett egy gyerekes vagy értelmetlennek is mondható kérdést. Az ilyenekre itt az értelmesebb emberek nem is válaszolnak, mert "nem üti meg a szintet". A többi meg odatrollkodik valamit. Azért vitáznak, mert a kérdező leállt nekik válaszolgatni.


Az tényleg erős általánosítás, hogy végigbulizzák, kefélik az egyetemet aztán imádkoznak... viszont elég nagy arányban ilyenek járnak egyetemre, fiúk, lányok egyaránt. Szerintem bárki, aki egyetemre jár az tapasztalta már, de lehet, hogy mások is látják.

2015. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

7-es vagyok

Mielőtt valaki félreértené ezt is, egyetemen kívül is rengeteg ilyen semmirekellő ember él, szóval az egyetemistát önmagában nem tartom negatívumnak, de amíg nem tesz le valamit az asztalra, addig jobb vagy okosabb embernek se hiszek senkit emiatt.

2015. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
9%

Párválasztás szempontjából, egyáltalán nem érdekel a lány iskolázottsága vagy keresete, csak legyen normális és megbízható.

DE! Én is azt tapasztaltam, hogy az egyetemista lányok többsége enyhén szólva is, érdekes. Srácoknál pedig több, az éretlenebb, mint mondjuk a szakmunkás végzettségűek közt.

2015. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 rrrrrreennnnn ***** válasza:
18%

"többen is kételkedtek benne"mint itt mindenben.Mert bàrmit lehet írni.Lehet kamuzta,lehet,hogy nem...

Nekem nem tűnt okosnak a csaj és a szerelem nem egyenlő a gyerekességgel.Kiìrt egy kérdést,többen mondtàk neki,hogy nem jò megoldàs...De ő:de az,de az,de az....Minek kérdez?

Na hagyjuk az ő kérdését.

Mégegyszer hangsùlyozom: a férfiak az értelmes nőket kedvelik...

2015. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!