Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem mukodik a szex?

Figyelt kérdés
5 eve vagyunk egyutt a parommal,es nem tudom mi lehet de egyaltalan nem tudok beizgulni ra,nem leszek nedves es nem tud felizgatni semmijen modon...orgazmusom 1szer egy evben ha van...amugy ez a problema tolem ered..regebben nem voltak ilyen gondjaink hogy mostmar meg az elojatek se mukodjon :( a megszokas a gond vajon?

2015. dec. 28. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Van más gond kapcsolatban, amit nem tudtok megbeszélni?
2015. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha veled semmi baj nincs szervileg akkor nem kívánod már.
2015. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
A gond az hogy mar o sem kivan engem ugy mint regen,joval ritkabban szexelunk,es engem ez nagyon bant hogy mindig en kell rimankodjak neki lany letemre hogy legyen mar valami,mimdig kihuzza magat olyanokkal hogy faradt mert sokat dolgozik meg ilyenek...
2015. dec. 28. 23:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
meghalt a kapcsolat, jó barátok lettetek!
2015. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lehetseges,hogy mar tenyleg csak jo baratnak tartjuk egymast :)) de a helyzet az hogy babat tervezunk,most kerte meg a kezem nemreg es ha igy fogjuk folytatni semmi ertelme az egesznek...en pedig ugy erzem ha szeretnek sem tudnak kilepni ebbol a kapcsolatbol :( nem tudom nem szeretni. Es tovabblepni csak ugy...amugy o az elso nekem
2015. dec. 28. 23:48
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Akkor meg ne csodálkozz. Egyetlen lány sem áll meg egy férfinál élete során már.
2015. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 RRR ***** válasza:
100%

olvasd el amit írtál...


ez nem egy jó jövőkép

gondold át

én lépnék tovább,egy élteted van ne baltázd el...

2015. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Szar a szex. Nálunk is haosnlokepp volt, elejen nagyon jo, nagyon jo aztán később persze ahogy voltak kisebb nagyobb összetűzések hol én hol ő nem ugy kívántuk a másikat vagy nem ugy adtuk bele a dolgokat. Egyszer felméregeltem magamat hogy már pedig én egy brutálisat akarok dugni ott hallgattam a dícsérgetését hogy eddig miért nem voltam képes erre. Én meg közöltem vele hogy mérges voltam rá:) Azóta a szex nagyon jó... most is "rosszul vagyok" ha belegondolok mert most megint összevitatkoztunk sajnos és hát ... :D

Vagy változtass a dolgokon vagy tedd azt ami téged legjobban izgat.. hidd el neki fog a legjobban tetszeni.. már ha nem vagy túl szégyenlős.. szexben nem lehet :P

2015. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Miert nem hisz senki abban , hogy talan leteznek olyanok akik megallnak annal az eggynel aki az elso volt? En tenyleg komolyan gondoltam ,hogy vele elem le az eletem..miert olyan lehetetlen ezt elhinni? Mindenki aztmondja h ugysem fog sokaig tartani... :(
2015. dec. 28. 23:56
 10/24 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok

ne mondogasd neki annál jobban nem fogj kivánni ha erőlteted.. neked is miert lenne jo erzes ha szanalombol szxelne veled? Várj egy kicsit vegyél pár uj szexi pizsit ne fehérneműket mert az megint erőltetés..hagyd hogy körbenézzen magának az uj pizsidben ne mássz rá ne nyomulj rá semmi... aztán majd egy váratlan helyzetbe ugyis jön aminek jönnie kell :P

2015. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!